Srovnání kancelářských balíků LibreOffice, OpenOffice.org a Microsoft Office

Jaké jsou rozdíly mezi nejpoužívanějšími kancelářskými balíky? Je možné některý z nich ohodnotit jako lepší než ty ostatní?  

Rozdílů mezi kancelářskými balíky LibreOffice, OpenOffice.org a Microsoft Office by se jistě našlo mnoho. Je ale možné říci, že některý z nich je lepší a použitelnější než ten druhý? To se můžete dozvědět v článku s názvem Srovnání LibreOffice, OpenOffice.org a Microsoft Office, který vyšel na portálu LinuxEXPRES.

Srovnání vlastností kancelářských balíků

Článek se nejprve věnuje historii a pak plynule navazuje na vlastnosti jednotlivých balíků a sází je do přehledných tabulek. Čtenář si je tak má možnost vyhledat a porovnat s těmi ostatními. Jde např. o licenci, operační systémy, jazyky, paměťovou náročnost, formáty apod.

Na závěr si můžete přečíst seznam všech, kteří přispěli finančním darem na napsání a vydání tohoto článku. A na úplný závěr je v článku i podrobnější, číslovaný, seznam s vysvětlivkami k tabulkám - která vlastnost se porovnávala, proč, a za jakých okolností.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Vymáhání pohledávek v praxi
Inspirace ze Dvora Králové nad Labem

Pro mnoho dalších měst by se Dvůr Králové nad Labem mohl stát inspirací, jak se vypořádat s narůstajícím počtem pohledávek. Město v roce 2014 integrovalo informační systém VERA Radnice s úsekovými měřiči rychlosti se záměrem zvýšit bezpečnost občanů. Díky tomu je zaznamenáváno daleko větší množství přestupků než dříve, a tím pádem i daleko větší množství pohledávek, které se vymáhají. Ing. Martin Plecháč, vedoucí odboru rozpočtu a financí městského úřadu, nám popsal, jak celý proces funguje.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz