Školení

Portál OpenOffice.cz nabízí ve spolupráci se společnostmi Liberix a JSI následující školení pro pedagogické pracovníky, firmy a další společnosti.  

Podrobné informace vám sdělíme na e-mailu skoleni@liberix_cz a telefonním čísle +420 595 175 184. Těšíme se na vás!

Seznámíme vás s redakčním systémem WordPress na uživatelské úrovni (a samozřejmě vysvětlíme, co to redakční systém je). Vyzkoušíte si práci s ním, abyste se ujistili, že vám bude vyhovovat. Vyzkoušíte si publikování článků, vytváření rubrik, nahrávání obrázků, vkládání videí a propojení se společenskými sítěmi.

 

Internet představuje obrovské moře možností , ale můžete se v něm velmi snadno utopit. Tápete v názvech, značkách, cizích slovech? Náš kurz vám objasní zákonitosti, které na netu platí a ukážeme vám také, jak zmíněné možnosti využít ve svůj prospěch . Podělíme se o své zkušenosti – jak pozitivní, tak negativní. Zaměříme se na budování značky, propagaci vašich služeb a projektů, získávání peněz online a využívání sociálních médií a vlastních webových stránek.

 

Kurz je určen pro pracovníky obecních úřadů, zaměstnance neziskových společností, firem, škol a všech organizací, které se rozhodly používat pro výrobu svých prezentačních materiálů program Scribus. 

 

Účastníci se seznámí s příklady standardních úloh vhodných pro zpracování pomocí tabulkového kalkulátoru řešených ve školní praxi (sestavování tabulek, přehledů, matematických výpočtů, zpracování experimentálních dat z laboratorních cvičení). Naučí se jej prakticky řešit v prostředí volně šiřitelného softwaru (OpenOffice.org/LibreOffice Calc) v návaznosti na cíle RVP‑ZV, resp. RVP‑G.

 

Účastníci se teoreticky seznámí se zásadami zpracování textového dokumentu běžného ve školní praxi (dopis, formulář, leták, esej, laboratorní zpráva) v souladu s pravidly českého pravopisu a české typografie. Naučí se jej prakticky aplikovat v prostředí volně šiřitelného softwaru (OpenOffice.org/LibreOffice Writer) v návaznosti na cíle RVP‑ZV, resp. RVP‑G.

 

Školení je určeno pokročilým uživatelům kancelářských balíků. Zaměstnancům organizací, malých firem, škol nebo OSVČ, případně individuálním zájemcům.

 

Kontakt

Podrobné informace vám sdělíme na e-mailu skoleni@liberix_cz a telefonním čísle +420 595 175 184. Těšíme se na vás!


Public Relations

SOFTIP PROFIT PLUS prešiel modernizáciou. Zákazníkov oslovuje novým dizajnom a funkciami

Jeden z najobľúbenejších komplexných ERP systémov na Slovensku dostal novú tvár. Vývojári SOFTIP PROFIT PLUS ho posunuli na vyššiu úroveň funkčnosti a užívateľskej prívetivosti tak, aby bol ešte kvalitnejším a komfortnejším nástrojom pre súčasných aj nových používateľov. Medzi najdôležitejšie zmeny patria modernejší vzhľad, jednoduchšie ovládanie, komfortnejšia práca s dátami, či nové možnosti vizualizácie údajov.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz