Pro LibreOffice 7.6 byla vydána příručka Getting Started Guide. Český překlad příručky LibreOffice 7.5 je nově k dispozici Google Play. 

 

Po měsících čekání byla vydána hlavní verze LibreOffice 24.2 Community. Nová verze kromě nového způsobu číslování nabízí řadu drobných novinek a vylepšení. 

 

Jako bájný Fénix vylétla z popela tradiční konference InstallFest, které reálně hrozil zánik. Aktuálně jsou v plném proudu přípravy na další setkání, které proběhne ve dnech 16. a 17. března 2024.

 

Třetí (a předposlední) testovací build LibreOffice 24.2 je nyní k dispozici k testování. 

 

Třetí testovací balík LibreOffice 24.2 RC1 je zájemcům připraven k testování nových funkcí plánované hlavní verze.

 

V tomto přehledu se podíváme na novinky v LibreOffice 7.5 Community, konkrétně moduly Writer a Calc. Tato verze je nyní dostatečně ověřená pro nasazení v průmyslovém prostředí. 

 

Druhá letošní aktualizace Apache OpenOffice 4.1.15 přináší 14 oprav.

 

Byly vydány překlady příruček pro LibreOffice Impress 7.5 a Draw 7.4. Aktualizujeme přehled dostupných příruček na naší stránce.

 

Nadace TDF shrnuje výsledky poslední akce Měsíc LibreOffice. Do akce se přihlásilo 363 dobrovolníků.

 

Redakce OpenOffice.cz přeje svým čtenářům klidné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do roku 2024. 

 

Další články »   


Public Relations

Windows 10 Genuine Lifetime License pouze €12 (315 Kč), skvělé slevy až 91 %!

Windows 10Přestože už tu bude co nevidět systém Windows 11, je nyní ten správný čas na získání Windows 10, protože všichni současní majitelé Windows 10 již brzy dostanou bezplatný upgrade na Windows 11.

Pokračování ...Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz