LibreOffice 24.8 Beta1 je druhou testovací verzí plánovaného vydání LibreOffice 24.8 Community. 

 

Čtvrté opravné vydání oblíbeného kancelářského balíku s označením LibreOffice 24.2.4 Community přináší více než 70 oprav. 

 

Německá spolková republika Šlesvicko-Holštýnsko migruje na LibreOffice a Linux. Stává se tak první spolkovou zemí, která takový krok učinila. Na open-source tak přechází 30 tisíc vládních počítačů. 

 

Pro nadšence a testery byla uvolněna první testovací verze plánovaného LibreOffice 24.8 Community s označením LibreOffice 24.8 Alpha1. 

 

Poslední aktualizace řady LibreOffice 7.6 přináší 44 změn.

 

Třetí aktualizace LibreOffice 24.2 s označením LibreOffice 24.2.3 Community přináší 79 oprav. 

 

Nadace TDF vyhlašuje tradiční akci Květen - měsíc LibreOffice. Cílem akce je přitáhnout k LibreOffice nové dobrovolníky. 

 

Používání Microsoftu 365 Evropskou komisí je v rozporu s právními předpisy o ochraně údajů pro orgány a instituce EU. Tvrdí to úřad Evropského inspektora ochrany údajů. Ten zároveň komisi nařídil provést nápravná opatření. 

 

Byly vydány příručky pro LibreOffice 24.2 Writer a Calc. Spolu s anglickým originálem byla vydána i česká verze příručky LibreOffice 24.2 Writer.

 

Ve stejný den byly vydány opravné aktualizace LibreOffice 24.2.2 a LibreOffice 7.6.6 Community, které přinášejí v úhrnu přes sto oprav. 

 

Další články »   

 
 
woo jaw demo hz