Byla vydána opravná verze LibreOffice 7.6.3 s velkým množstvím oprav. Na Google Play se také vrací prohlížeč LibreOffice Viewer.

 

Poslední oprava řady LibreOffice 7.5 opravuje již jen 21 chyb. Koncem listopadu se životní cyklus této řady ukončí.

 

Listopad - měsíc LibreOffice je již tradiční akce, která láká nové dobrovolníky ke spolupráci na projektu LibreOffice. Všichni aktivní účastníci bývají též odměněni.

 

Stanislav Horáček z nadace TDF přináší shrnutí konference LinuxDays 2023 z pohledu správce stánku LibreOffice.

 

Aktualizace LibreOffice 7.6.2 a LibreOffice 7.5.7 krom jiného opravují nalezenou bezpečnostní chybu.

 

Na Národní univerzitě vědy a technologií v Bukurešti začala tradiční mezinárodní konference LibreOffice 2023, i s českou účastí na místě. 

 

Poprvé od roku 2019 se brány konference LinuxDays otevřou 7. a 8. října 2023 i návštěvníkům.

 

První aktualizační balíček řady LibreOffice 7.6 přináší velké množství oprav. Jeho instalace se tak uživatelům této řady doporučuje. 

 

Nově vydaná aktualizace LibreOffice 7.5.6 opravuje 53 chyb. Jde o předposlední vydanou aktualizaci v řadě LibreOffice 7.5. 

 

LibreOffice 7.6 přináší nové motivy dokumentů, možnost filtrování podle barev v automatickém filtru, nové rozvržení kontingenčních tabulek, zvýrazňování použitých stylů, další vylepšení podpory formátů MS Office a mnoho dalšího. 

 

Další články »   


Public Relations

Windows 10 Genuine Lifetime License pouze €12 (315 Kč), skvělé slevy až 91 %!

Windows 10Přestože už tu bude co nevidět systém Windows 11, je nyní ten správný čas na získání Windows 10, protože všichni současní majitelé Windows 10 již brzy dostanou bezplatný upgrade na Windows 11.

Pokračování ...Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz