Fanoušci LibreOffice mají nyní k dispozici testovací verzi LibreOffice 7.4 RC2, která jm umožní vyzkoušet si novinky v ostré verzi 7.4 ještě před jejím vydáním. 

 

Nedávno vydaná nová verze kancelářského balíku Apache OpenOffice 4.1.13 přináší 7 drobných oprav. 

 

Ve druhém díle přehledu novinek v LibreOffice 7.3 se podíváme na změny v modulech Calc, Impress a Draw a krátce také na vylepšení podpory s formáty OOXML. 

 

LibreOffice 7.3.5 Community opravuje přes 80 chyb a je určena pro komunitní nasazení. 

 
tdf.png

LibreOffice 7.4 RC1 připraven k testování

K dispozici testovací RC1 verze LibreOffice 7.4. Zájemci si tak mohou s předstihem vyzkoušet novinky, které se objeví ve stabilní verzi. 

 

LibreOffice 7.3 získává certifikaci pro použití ve firemním prostředí, a tak se vyplatí připomenout si změny, které přinesl. V této části se podíváme na změny v rozhraní a ve Writeru.

 

Přes 300 lidí se zapojilo do akce Květen – měsíc LibreOffice. Nadace TDF se rozhodla je ocenit.

 

Po nekonečných dvou letech se v prostorách FEL ČVUT konala konference InstallFest. Naše redakce tu měla své zastoupení, a tak vám přinášíme souhrn postřehů, jež jsme tu získali. 

 

Nedávná aktualizace Apache OpenOffice 4.1.12 přináší 10 oprav minoritního významu. Stále se tak nedaří projekt znovunastartovat. 

 

Byl vydán čtvrtý opravný balík pro řadu LibreOffice 7.3. Nová verze je určena pro osobní použití a nadšence.

 

Další články »   


Public Relations

Windows 10 Genuine Lifetime License pouze €12 (315 Kč), skvělé slevy až 91 %!

Windows 10Přestože už tu bude co nevidět systém Windows 11, je nyní ten správný čas na získání Windows 10, protože všichni současní majitelé Windows 10 již brzy dostanou bezplatný upgrade na Windows 11.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz