Na Národní univerzitě vědy a technologií v Bukurešti začala tradiční mezinárodní konference LibreOffice 2023, i s českou účastí na místě. 

 

Poprvé od roku 2019 se brány konference LinuxDays otevřou 7. a 8. října 2023 i návštěvníkům.

 

První aktualizační balíček řady LibreOffice 7.6 přináší velké množství oprav. Jeho instalace se tak uživatelům této řady doporučuje. 

 

Nově vydaná aktualizace LibreOffice 7.5.6 opravuje 53 chyb. Jde o předposlední vydanou aktualizaci v řadě LibreOffice 7.5. 

 

LibreOffice 7.6 přináší nové motivy dokumentů, možnost filtrování podle barev v automatickém filtru, nové rozvržení kontingenčních tabulek, zvýrazňování použitých stylů, další vylepšení podpory formátů MS Office a mnoho dalšího. 

 

S očekávaným vydání LibreOffice 7.6 se i předchozí řada LibreOffice 7.5 posouvá do produkčního stavu, schopného nasazení v průmyslu. Přinášíme přehled obecných novinek a novinek v modulech Impress, Draw a Math. 

 

V rámci příprav na vydání finální verze LibreOffice 7.6 byla vydána další testovací verze tohoto oblíbeného kancelářského balíku. Od vydání předchozí opravuje 62 chyb. 

 

Vývojový tým LibreOffice vydal pátou aktualizaci LibreOffice 7.5.5 Community. Jde o opravu verze určené pro komunitní nasazení. 

 

Nově vydaná první RC verze LibreOffice 7.6 umožňuje vyzkoušet si nové funkce v chystané verzi LibreOffice. Zájemci jsou vybízeni k testování a hlášení nalezených chyb. 

 

338 účastníků akce Květen - mesíc LibreOffice se dočkalo ocenění.

 

Další články »   


Public Relations

Windows 10 Genuine Lifetime License pouze €12 (315 Kč), skvělé slevy až 91 %!

Windows 10Přestože už tu bude co nevidět systém Windows 11, je nyní ten správný čas na získání Windows 10, protože všichni současní majitelé Windows 10 již brzy dostanou bezplatný upgrade na Windows 11.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz