Skrytá funkce: Sběr informací pro vylepšení OpenOffice.org

blog.png OpenOffice.org obsahuje ve verzi 3.3 zajímavou vlasnost - viditelně je tam už dlouho, ale všiml jsem si jí až teď. OOo jsem přitom používal ještě v roce 2010 (pak jsem přešel na LibreOffice a tam taková funkce není).  

Pokud odsouhlasíte Program vylepšování, kterýžto dotaz se zobrazí při instalaci a najdete ho také v nastavení, bude program sbírat informace o provedené práci a 30 sekund po startu programu je odešle (ale kam?). Nesbírá žádná osobní data, jen ukládá statistiku práce.

Program vylepšování OpenOffice.org Program vylepšování OpenOffice.org

Je to dobrá věc, jenže vznikla v roce 2008 a ani z odkazované nápovědy mi není jasné, zda a kdo se tím dneska ještě zabývá - speciálně po kotrmelcích se změnami majitele a infrastruktury. Ale snad se to používat bude, přijde mi to smysluplné - ještě by se tam mohl vložit jednoduchý formulář pro hlášení chyb...

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Učím lidi pracovat s počítači, připravuji online <a href="http://www.zlatywordpress.cz" title="Školení WordPressu na webu">vzdělávací kurz Zlatý WordPress</a>, stáhněte si knihu zdarma!

 

Public Relations

Chtějte to, na co se můžete spolehnout

Přemýšlíte nad tím, co byste měli udělat pro to, aby na Vaše stránky zavítalo více návštěvníků? Tak to se můžete spolehnout na jedno velice efektivní řešení.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz