Komentáře LibreOffice 6.0 – Calc, Draw a obecné novinky

user avatar Tomáš Matýs
Odpovědět
LibreOffice 6.0 – Calc, Draw a obecné novinky
26. 02. 2018, 11:08:11
Moc pěkný článek. Chtěl bych jenom zde zdělit, že ted se pracuje v base v libreoffice na odtranění javy. Ještě bych chtěl dodat, protože nevím na koho se mám obrátit, že gimp vstupuje do finální fáze vývoje a zhlediska mnoha změn český překlad pokulhává https://l10n.gnome.org/module/gimp/, tak jestli by se tu nenašel nějaký odvážlivec, co by to doladil, protože já sám neznám všechny technické české ekvivalenty.Děkuji za případný zájem.
user avatar Helena Horeni
Odpovědět
LibreOffice 6.0 – Calc, Draw a obecné novinky
9. 08. 2018, 20:15:08
Co to je odstranění Javy - proč prosím ? Někdo mi řekl, že je nutná pro internetové bankovnictví nebo je to chybně? Chtěla bych si nainstalovat Libre Office, ale co ta Java prosím?
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:LibreOffice 6.0 – Calc, Draw a obecné novinky
9. 08. 2018, 20:37:59
Co má společného odstranění určitých segmentů kódu v LibreOffice s elektronickým bankovnictvím?
user avatar neutr
Odpovědět
Re:LibreOffice 6.0 – Calc, Draw a obecné novinky
10. 08. 2018, 10:36:53
Tyto dvě věci - eBankovnictví a Libre Office spolu přímo nesouvisí, i když možná výstupy otevíráte v LO.LO bude konat svou práci s Javou nebo i bez Javy. Javu budete potřebovat už jen pro to bankovnictví - nic jiného se nestane a bude to fungovat tak jako před tím.
user avatar Tomáš Matýs
Odpovědět
LibreOffice 6.0 – Calc, Draw a obecné novinky
10. 08. 2018, 15:48:08
Přesně jak řekl neutr, ještě bych chtěl dodat že plány na odstranění javy z Libreofficu jsou již strašně staré (java je využívána především ve starším databázovém enginu a v některých testech) avšak s příchodem Libreofficu 6.2, kde se přejde naostro na engine Firebird bude většina kódu spojená s javou v tomto programu smazána, to však by nemělo nějak ohrozit provoz s internet bankovnictvím, protože javu buete stále potřebovat avšak né pro Libreoffice. Mimochodem vývojáři ApacheOpenofficu se rozhodli jít opačným směrem.
AEC Kariéra Volné pozice

Public Relations

Chtějte to, na co se můžete spolehnout

Přemýšlíte nad tím, co byste měli udělat pro to, aby na Vaše stránky zavítalo více návštěvníků? Tak to se můžete spolehnout na jedno velice efektivní řešení.

Pokračování ...


Tiskárna Brno (CCB)
 
 
woo jaw demo hz