Komentáře Práce s listy

user avatar jano14
Odpovědět
Práce s listy
26. 08. 2018, 10:55:35
Som programátor amatér,už na dôchodku.Články sú inšpiratívne, ale chýba mi otvorenie iného listu v otvorenom dokumente.Vytvorenie a presúvanie listov je pekné.To funguje 100%, ale je nepraktické aby listy ,ktoré momentálne nepoužívam boli skryté.Občas je potrebné mať prehľad o vytvorených lisoch,a prejsť na iný už vytvorený.Ďakujem
user avatar neutr
Odpovědět
Re:Práce s listy
26. 08. 2018, 11:36:56
Daniel Sedláček už tady několik let nebyl. Nevím proč, ale můžu odkázat ne další díly jeho seriálů. Bohu žel zde není vhodné řešit konkrétní příklady. K tomu slouží Fórum.


Doporučuji nejprve prohledat dotazy z fóra a teprve následně vytvořit nový příspěvek. K tomuto musíte být přihlášeným uživatelem. Pokud to s programováním myslíte vážně neobejdete se bez fóra.


Mimo toho sem chodí mnohem méně lidí. Není sem možné dobře poslat kód a podobně.


Vlastní řešení Vaší potřeby potřebuje upřesnit jak si představujete kontrolu existujích listů. Může to být provedeno různými způsoby, ale asi bych doporučil při vygenerování udělat zápis formou hyperlinku do buňky prvního listu. Hyperlink může přímo otevřít list a na druhé kliknutí ho zase zavřít. Jiný způsob by byl například pomocí dialogu, nebo také pomocí PopUp menu které načte všechny existující listy.

Pokud máte názvy nějak standardizované (máte seznam názvů který používáte pro vytvoření listů) tak by stačilo řešit dotaz zda list uvedeného jména existuje. Ale řešení může být velice různorodé.
SAP NOW Week
 
 
woo jaw demo hz