Designing with LibreOffice: Styles and Templates

Text Styles and Templates je už druhý samostatně vydaný výňatek z obsáhlé knihy Designing with LibreOffice. Je k dispozici v elektronické i tištěné podobě.  

Designing with LibreOffice je kniha o kancelářském balíku LibreOffice, jejím autorem je Bruce Byfield. Nyní byl vydán už druhý výňatek z knihy, vhodný pro ty, kdo potřebují jen informace o daném tématickém okruhu.

První výňatek (označený ale jako druhý), Choosing Fonts, vyšel už v loňském srpnu. Nyní je tu další výňatek: Styles and Templates. Oba si můžete stáhnout ve formátech ODF a PDF nebo si objednat tištěnou verzi. Totéž se týká i kompletní knihy.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.

 

Public Relations

Hledá se junior PHP programátor

Vydavatelství CCB (malá až střední firma) hledá uchazeče na pozici Junior PHP programátora.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz