Export z LibreOffice do PDF nyní podporuje videa

Vývoj V aplikacích Writer a Impress ve vývojové verzi LibreOffice přibyla podpora pro export videa do PDF – jak odkazovaných, tak vložených videosouborů.  

Po vydání LibreOffice 5.3 se rozběhl vývoj pro další verzi a jednou z novinek je vylepšení exportu do formátu PDF z aplikací Writer a Impress. Vajna Miklos implementoval export pro videa – jak ta odkazovaná (identifikovaná pomocí URL), tak i ta vložená přímo do souboru.

Vyexportované PDF s videem v prohlížeči Okular (zdroj: blog Vajny Miklose) Vyexportované PDF s videem v prohlížeči Okular (zdroj: blog Vajny Miklose)

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar neutr
Odpovědět
Export z LibreOffice do PDF nyní podporuje videa
18. 02. 2017, 06:09:56
No sláva! Já bych osobně přivítal zejména možnost pustit v Calcu - (návody ako sa stať machrom) - ale co není může být později a možná to půjde i hned přes OLE vložený Writer. To by stačilo úplně.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Soutěž - glukometry
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.

 

Public Relations

Hledá se junior PHP programátor

Vydavatelství CCB (malá až střední firma) hledá uchazeče na pozici Junior PHP programátora.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz