LibreOffice 4.2 bude umět ukládat binární šablony pro Microsoft Word

Writer Miklos Vajna využil toho, že ještě nebyla zmrazena množina funkcí pro LibreOffice 4.2, a přidal do této verze podporu pro ukládání binárních šablon (.dot) pro Microsoft Word.  

Někteří uživatelé LibreOffice poukazovali na to, že ačkoli lze ukládat binární soubory pro starší verze programu Microsoft Word (.doc), nelze ukládat šablony těchto dokumentů (.dot). Miklos Vajna využil toho, že ještě nebyla zmrazena množina funkcí pro LibreOffice 4.2, a přidal do této verze podporu pro tyto šablony.

Podpora funguje jak interaktivně (v seznamu formátů pro uložení přibyla nová položka), tak i v příkazové řádce (parametr --convert-to dot).

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar p.j.n.
Odpovědět
LibreOffice 4.2 bude umět ukládat binární šablony pro Microsoft Word
12. 11. 2013, 20:56:34
Úžasné. Dnes je můj hlavní editor LOO, ale pro mé některé známé a sousedy, je pořád jedinou možností MS Office. Tohle mi usnadní práci.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz