LibreOffice 5.0.5

LibreOffice 5 Necelý týden po verzi 5.1.0 je tady také nová verze řady 5.0. Verze 5.0.5 opravuje 81 chyb.  

Minulou středu jsme se (s malým zpožděním) dočkali LibreOffice verze 5.1.0, která zahajuje novou řadu 5.1, nesoucí nyní označení Fresh (tedy řada určená uživatelům preferujícím nové funkce před stabilitou). Nyní je tu i nová verze v řadě 5.0; je to první verze v době označení této řady jako Still (stabilní řada).

Verze 5.0.5 opravuje celkem 81 chyb a je předposlední verzí řady 5.0. Poslední verze, tedy 5.0.6, se plánuje na začátek května. Koncem května bude základní podpora této řady ukončena.

(Jako ve škole) Průměr: 1,25 | Hodnotilo: 4
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Seznamte se s českou doménou

Máte vlastní doménu nebo se chystáte ji zaregistrovat? Myslíte také na její důkladné a profesionální zabezpečení? Spojte se s profesionály.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz