LibreOffice: Co považujete za důležité?

Dotazník Přispějte ke zvýšení kvality balíku LibreOffice vyplněním krátkého dotazníku, jaké vlastnosti softwaru považujete za důležité.  

Máte-li zájem, můžete přispět ke zvýšení kvality kancelářského balíku LibreOffice. Stačí vyplnit krátký dotazník (je k dispozici ve více jazycích, včetně češtiny), který se ptá na to, jaké vlastnosti softwaru považujete za důležité.

Dotazník se ptá například na uživatelskou přívětivost, bezpečnost nebo kompatibilitu.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar xerces
Odpovědět
LibreOffice: Co považujete za důležité?
14. 08. 2017, 11:11:05
Ja hovorim uz velmi dlho, ze velky problem LO je jeho defaultny format ODF, ktory sa uz defacto nevyvija a momentalne ma priznaky mrtveho projektu. Je potrebne bud aby DocFound prevzala resp. forkla tento format a zacala ho rozvijat vo svojej rezii alebo zacat pouzivat OpenXML. Ja osobne by som sa viac priklanal k prvej moznosti. Nemyslim si, ze tento produkt moze dlhodobo fungovat nad defaultnym formatom, ktory je mrtvy.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz