LOEclipse 2.0

Vývoj Byla vydána verze 2.0 nástroje LOEclipse – pluginu do vývojového prostředí Eclipse, určeného pro vývoj rozšíření LibreOffice.  

LOEclipse je plugin do integrovaného vývojového prostředí Eclipse. Je určen pro vývoj rozšíření a komponent UNO do kancelářského balíku LibreOffice. Nyní byla vydána jeho verze 2.0.

Nová verze podporuje LibreOffice 5.0, naopak nepodporuje žádnou ze starších verzí balíku. Obsahuje podporu Eclipse 4.5 (Mars), minimální verze Javy se posunula na 7. Kromě dalších novinek lze zmínit také změnu hostingu, LOEclipse je nově na serverech The Document Foundation.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz