Složení nové správní rady TDF je definitivní

LibreOffice Proti průběhu voleb do správní rady The Document Foundation nebyly podány žádné námitky, složení rady odpovídá oznámené předběžné podobě.  

Výbor pro členství The Document Foundation oznámil definitivní výsledky voleb do správní rady. Protože nebyly proti průběhu voleb podány žádné námitky, odpovídá složení nové správní rady podobě, které byla zveřejněna jako předběžné výsledky voleb. Nová správní rada zahájí svou činnost 18. února 2014, kdy nahradí první radu, působící od založení organizace.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz