TDF vyhlašuje zakázku na web „Vše o LibreOffice“

Zakázka The Document Foundation vyhlásila veřejnou obchodní soutěž na vytvoření webu „Vše o LibreOffice“, určeného pro komunitu a vývojáře. Uzávěrka nabídek je 2. listopadu.  

Organizace The Document Foundation hodlá spustit nový web „Vše o LibreOffice“, který by sloužil vývojářům a dalším členům komunity okolo kancelářského balíku LibreOffice. Vyhlásila proto veřejnou obchodní soutěž na vytvoření tohoto webu, nabídky lze posílat do 2. listopadu.

Web by měl být postaven na CMS Silverstripe (který TDF používá) a poskytovat jak přímo interaktivně, tak prostřednictvím syndikačních technologií (RSS, Atom) různé informace o tom, co se okolo LibreOffice děje, co je v jakém stavu atd., včetně různých statistik.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz