Uvažujete o přechodu na OpenOffice.org? Využijte našich zkušeností!

QCM, s.r.o. nabízí komplexní služby společnostem přecházejícím z jiných kancelářských balíků na OpenOffice.org. Působíme v rámci celé České republiky!  

Školení

Naše školení jsou určena nejenom zájemcům o přechod z jiných kancelářských balíků, ale zejména těm, kteří si chtějí zdokonalit své uživatelské dovednosti.

Úvod do OpenOffice.org 8.400 Kč
Přecházíme z Microsoft Office 9.900 Kč
Vytváříme profesionální prezentace 8.400 Kč
Tvorba a správa maker 9.900 Kč
Specializované školení dohodou

Jde o školení skupin i jednotlivců. Standardní náplň přizpůsobujeme individuálním požadavkům, přihlížíme i k vyspělosti posluchačů.

Tvorba šablon, maker

Vytvoříme na zakázku šablony, naprogramujeme makra a upravíme stávající dokumenty tak, aby odpovídaly pravidlům usnadňujícím jejich sdílení mezi různými kancelářskými balíky.

Implementace OpenOffice.org do firemního prostředí

Detailně analyzujeme potřeby společnosti, navrhneme optimální řešení, pomůžeme s tvorbou šablon, maker a zaškolením uživatelů. Po implementaci jsme připraveni převzít kompletní technickou podporu. Nabízené služby modifikujeme přesně podle vašich potřeb. Šetříme tak váš čas i finanční prostředky.

Věnujte se pouze svým obchodům! Objednávejte na shop.qcm.cz.

Nabídka služeb ve formě letáku volně ke stažení.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz