Uvažujete o přechodu na OpenOffice.org? Využijte našich zkušeností!

QCM, s.r.o. nabízí komplexní služby společnostem přecházejícím z jiných kancelářských balíků na OpenOffice.org. Působíme v rámci celé České republiky!  

Školení

Naše školení jsou určena nejenom zájemcům o přechod z jiných kancelářských balíků, ale zejména těm, kteří si chtějí zdokonalit své uživatelské dovednosti.

Úvod do OpenOffice.org 8.400 Kč
Přecházíme z Microsoft Office 9.900 Kč
Vytváříme profesionální prezentace 8.400 Kč
Tvorba a správa maker 9.900 Kč
Specializované školení dohodou

Jde o školení skupin i jednotlivců. Standardní náplň přizpůsobujeme individuálním požadavkům, přihlížíme i k vyspělosti posluchačů.

Tvorba šablon, maker

Vytvoříme na zakázku šablony, naprogramujeme makra a upravíme stávající dokumenty tak, aby odpovídaly pravidlům usnadňujícím jejich sdílení mezi různými kancelářskými balíky.

Implementace OpenOffice.org do firemního prostředí

Detailně analyzujeme potřeby společnosti, navrhneme optimální řešení, pomůžeme s tvorbou šablon, maker a zaškolením uživatelů. Po implementaci jsme připraveni převzít kompletní technickou podporu. Nabízené služby modifikujeme přesně podle vašich potřeb. Šetříme tak váš čas i finanční prostředky.

Věnujte se pouze svým obchodům! Objednávejte na shop.qcm.cz.

Nabídka služeb ve formě letáku volně ke stažení.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Robert Vojta

Robert Vojta

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz