Vydána aktualizace LibreOffice 6.0.5

Nadace The Document Foundation oznamuje vydání LibreOffice 6.0.5.  

Tato aktualizace opravuje téměř sto chyb (jejich přehled je zde a zde) a patří do větve Fresh, určené pro zájemce o nejnovější funkce balíku. Připomínáme, že se nedoporučuje nasazení verzí této větve v produkční sféře. Tam se naopak uplatní větev Still. Stahovat můžete ze stránky libreoffice.org.

Zároveň bychom vás rádi upozornili na možnost vyzkoušení „ribbonového“ vzhledu LibreOffice. Jedná se o experimentální funkci, kterou je nutno nejprve povolit. Pak si můžete zvolit některý z možných motivů Notebookbaru. Bližší informace najdete na naší stránce.

Některé z možných podob Notebookbaru (blog.documentfoundation.org) Některé z možných podob Notebookbaru (blog.documentfoundation.org)

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

OpenOffice používám od roku 2004, od roku 2011 LibreOffice. Od roku 2009 píšu články pro OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Svobodný software uplatňujeme v redakci www.exospace.cz , v níž jsem šéfredaktorem. Redakce ExoSpace.cz podporuje redakce LinuxEXPRES.cz a OpenOffice.cz, jejichž dnes už bývalý šéfredaktor Lukáš Jelínek je naším čestným členem.

 

Public Relations

Seznamte se s českou doménou

Máte vlastní doménu nebo se chystáte ji zaregistrovat? Myslíte také na její důkladné a profesionální zabezpečení? Spojte se s profesionály.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz