Začal vývoj LibreOffice 6.0

LibreOffice LibreOffice 5.4 spěje do finální fáze příprav, aktuálně je tu druhá betaverze. Začala se už také připravovat další řada verzí. A nebude to 5.5, nýbrž rovnou 6.0.  

Podpora LibreOffice řady 5.2 před pár dny skončila, v plném proudu jsou přípravy na vydání 5.4, první ostré verze této řady bychom se měli dočkat na konci července.

Zároveň se už usilovně pracuje na vývoji následující verze. A ta nebude označena 5.5, nýbrž 6.0, jak je zřejmé z dnešního commitu. Podobně se kdysi, poněkud nečekaně, skočilo na verzi 5.0.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 4
 

Komentáře

user avatar Juraj
Odpovědět
Začal vývoj LibreOffice 6.0
14. 06. 2017, 09:15:39
Pevne verím že zapracujú na kompatibilite medzi rôznymi verziami LO

Príklad: V rok starých dokumentoch (.odt) sa mi vo Writery vymieňa obsah grafov so vzorcami a naopak (tam kde mal byť vzorec je vo veľkosti toho vzorca vložený graf a naopak...)
user avatar zvedavec
Odpovědět
Začal vývoj LibreOffice 6.0
15. 06. 2017, 08:20:55
To je teda maso.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.

 

Public Relations

Hledá se junior PHP programátor

Vydavatelství CCB (malá až střední firma) hledá uchazeče na pozici Junior PHP programátora.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz