AltSearch

doplnek.png Hledá a nahradí jednotlivě i hromadně nejen slova, ale i styly, řez fontu, zalomení odstavců a stránek, umožňuje vícenásobné hledání a nahrazení v jednom kroku. Může přesměrovat výsledek hledání a nahrazení do textového souboru. Zruší českou diakritiku.  

Okno Alternativní Najít a nahraditOkno Alternativní Najít a nahradit

Dokáže najít a nahradit nejen slova, ale i řez fontu, styly, zalomení odstavců, zalomení stránek apod. Umožňuje vícenásobné hledání a nahrazení v jednom kroku, hledání poznámek, křížových odkazů, textových polí, obrázků a tabulek. Spočítá počet výskytů hledaného slova/stylu/písma, může vkládat při nahrazení obsah schránky, má možnost přesměrovat výsledek nahrazení do jiného textového souboru, zrušit českou diakritiku, atd. Umožňuje ukládat a načítat nastavené hledání a nahrazení. Je možné uložit několik hledání a nahrazení za sebou do jediné sekvence a tu pak celou rychle načíst a provést.

Jazyk: česky, anglicky, rusky, německy, španělsky, francouzky, holandsky, italsky

stahnout.png

Naše články

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Dell - Precision

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz