AltSearch

doplnek.png Hledá a nahradí jednotlivě i hromadně nejen slova, ale i styly, řez fontu, zalomení odstavců a stránek, umožňuje vícenásobné hledání a nahrazení v jednom kroku. Může přesměrovat výsledek hledání a nahrazení do textového souboru. Zruší českou diakritiku.  

Okno Alternativní Najít a nahraditOkno Alternativní Najít a nahradit

Dokáže najít a nahradit nejen slova, ale i řez fontu, styly, zalomení odstavců, zalomení stránek apod. Umožňuje vícenásobné hledání a nahrazení v jednom kroku, hledání poznámek, křížových odkazů, textových polí, obrázků a tabulek. Spočítá počet výskytů hledaného slova/stylu/písma, může vkládat při nahrazení obsah schránky, má možnost přesměrovat výsledek nahrazení do jiného textového souboru, zrušit českou diakritiku, atd. Umožňuje ukládat a načítat nastavené hledání a nahrazení. Je možné uložit několik hledání a nahrazení za sebou do jediné sekvence a tu pak celou rychle načíst a provést.

Jazyk: česky, anglicky, rusky, německy, španělsky, francouzky, holandsky, italsky

stahnout.png

Naše články

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz