Změna šablony (Template changer)

doplnek.png Umožňuje buď aktuálně otevřenému souboru, nebo všem souborům v určité složce přiřadit nějakou šablonu.  

Kterak formátovat více souborů narázKterak formátovat více souborů naráz

Pokud chcete otevřený dokument Writeru naformátovat podle nějaké šablony (resp. styly předefinovat podle stylů v šabloně), nainstalujte si tento plugin a poté jděte do nabídky Soubor | Šablony | Assign template (current document)… Zobrazí se okno průzkumníka, s jehož pomocí vyberete šablonu ve formátu .ott, kterou chcete naimportovat. Po importu se všechny styly předefinují podle šablony.

Jazyk: anglicky, francouzky, německy,... další

Článek k tématu:

stahnout.png

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar zvedavec
Odpovědět
Změna šablony (Template changer)
20. 08. 2011, 14:30:39
uzitecna vec to je, bohuzel momentalne nedostupna, server s rozsirenim je ve stejnem stavu, jako OO...
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Změna šablony (Template changer)
21. 08. 2011, 17:18:52
Server je v hrozném stavu, protože poslední dobou na něj Oracle kašle a přechází pod Apache. Takže to bude myslím ještě nějaký čas trvat.

OpenOffice.org naštěstí pracuje líp :-) i když k dokonalosti má daleko. Jenže to Microsoft Office taky a možná ještě spíš. Teď jsem dokončil úpravu devadesítistránkového wordovského dokumentu. Předtím jsem to šmrdlal ve writeru a do wordu jen překlopil. Ve Writeru = no problem, ve wordu nebetyčná onanie. Proto říkám, že mrkvošrot opice je pro úchyly.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz