Výsledky hledání
Hledaný text: open
Nalezeno 3945 výskytů v sekci Komentáře.
Vážený pane doktore,
Vaše osočení "profesionálů z výpočetních středisek" nemusí být vždy zcela v souladu s realitou. O nákupu toho či onoho software mnohdy rozhoduje zřizovatel daného ZZ případně ...
19.03.2012 17:47:02 |
Poněkud atypické využití OpenOffice.org na lůžkovém oddělení nemocnice |
Fox
No, to je zase silně objektivní článek. :-)
Abych nevypadal jako nějaký zastánce Microsoftu - to určitě nejsem, snažím se Linux nasazovat, kde to jde (na svém notebooku, různě u příbuzných). Microsoft nijak v ...
19.03.2012 12:57:28 |
O Microsoft Office... a Microsoftu (a svobodném softu) obecně |
Marek Turnovec
Dovolím si částečně nesouhlasit s tímto:
"Prozatím ne všude se hodí, aby byl nasazen svobodný software; typicky oblast grafiky, resp. její určité části."
Ikdyž je pravda, že opensource nástroje nejsou ...
18.03.2012 11:48:51 |
O Microsoft Office... a Microsoftu (a svobodném softu) obecně |
Michal Vašut
Nelze než souhlasit s uvedeným. Moje osobní zkušenosti (správa sítě a výuka IT ve školství) to jen potvrzují.
Příklad první: Dotyčný měl v XP-čkách na poštu MS Utlouka a po dosažení 4GB pošty se mu bloknul. ...
18.03.2012 10:32:38 |
O Microsoft Office... a Microsoftu (a svobodném softu) obecně |
Martin "SpookY" Raus
Atypické využití? Tohle moc atypické není. Jestli chcete vidět atypické využití kancelářského balíku, podívejte na tohle, to může vymyslet jen úplnej šílenec - http://www.youtube.com/watch?v=kfaDp2ouiKs
16.03.2012 16:06:53 |
Poněkud atypické využití OpenOffice.org na lůžkovém oddělení nemocnice |
khagaroth
Tak jsem si nainstaloval 3.5.1 a havaruje pri otevirani docx souboru. Tomu rikam pokrok :-( Jeste, ze stare open office 3.3 odsud fungujou.
16.03.2012 15:08:40 |
Nové vlastnosti LibreOffice 3.5 – máte se na co těšit |
Zombie
AD 1) HM, nemyslím si že by se dnes někdo programoval s 64 verzí - na 64bit systému (Win7) tahle verze funguje bez problémů
-to, ze neco funguje bez problemu, neni duvod, proc by se nemela zkompilovat nativni 64bit verze. Bylo ...
15.03.2012 13:07:47 |
OpenOffice.org 3.2 RC4 |
Anybody
tak mají ty vzorce sice jistou syntax, ale programování to není :-D. Co se týče TEXu to plně souhlasím. Když jsem poprvé viděl TEX tak byl celkem problém, ale jak jsme došli ke vzorcům tak jsem byl díky OO jako doma.
14.03.2012 21:08:10 |
V gymnáziu na třídě Kpt. Jaroše v Brně používají OpenOffice.org |
Michal Vašut
Kromě této malé výhrady (názoru) děkuji za další pěkný článek o využívání OpenOffice na školách.
Jestlipak třeba Ministerstvo školství tyto školy nějak neodmění za to, jak šetří státní peníze? To by bylo ...
14.03.2012 18:40:53 |
V gymnáziu na třídě Kpt. Jaroše v Brně používají OpenOffice.org |
Josef Svoboda
Kromě této malé výhrady (názoru) děkuji za další pěkný článek o využívání OpenOffice na školách.
Jestlipak třeba Ministerstvo školství tyto školy nějak neodmění za to, jak šetří státní peníze? To by bylo ...
14.03.2012 18:40:48 |
V gymnáziu na třídě Kpt. Jaroše v Brně používají OpenOffice.org |
Josef Svoboda
Myslím, že vzorce se ve Writeru píší snadno a stejně dobře se upravují. O tvorbě vzorců vyšlo na openoffice.cz už více článků. Psaní vzorce pomocí zdrojového kódu považuji za rychlejší než klikáním na ikonky, ...
14.03.2012 18:35:38 |
V gymnáziu na třídě Kpt. Jaroše v Brně používají OpenOffice.org |
Josef Svoboda
Mam dotazy (jestli to autor cte).
- V kabinetech maji vyucujici take vyhradne OO nebo i tam jsou MS Office (jsou zminene ucitelske PC, ale nevim, jestli tam pocitate i kabinety nebo jen ucebny).
- Nemate problemy s uzitim dvou ...
13.03.2012 09:59:23 |
V gymnáziu na třídě Kpt. Jaroše v Brně používají OpenOffice.org |
zvedavec
Dobrý den,
je příjemné se dozvědět, že se podílíte na vzniku produktu, který pak využívá váš první učitel informatiky k učení dalších studentů :-)
Zdravím do Brna a opět a znovu a znovu musím poděkovat ...
13.03.2012 07:18:36 |
V gymnáziu na třídě Kpt. Jaroše v Brně používají OpenOffice.org |
Pavel Janík
Viem, že to funguje v Access, ale práveže ho nechcem použiť, pretože ho doma nemám kúpený a doma nechcem používať iný, ako legálny, alebo OS softvér. :/
9.03.2012 19:07:25 |
Práce s databází Base z OpenOffice.org (4) – vlastnosti cizího klíče, vazby mezi tabulkami |
Gabriela K.
Vím, jak je obtížné přimět kohokoliv, aby vyplnil výše uvedený dotazník, takže paní učitelce děkuji. Každopádně v OOo bude objevovat něco nového celá léta, to slibuju... jinak to ani není možné.
8.03.2012 23:42:15 |
Používání kancelářského balíku OpenOffice.org na základní škole v Lerchově ulici v Brně |
Petr Valach
Tak napul jste to pochopil dobre, myslel jsem oboje :-)
nekdo kdo ma odpovednost (nemusi to byt butne reditel) a idealne nekdo kdo tomu rozumi.
5.03.2012 09:40:38 |
Používání kancelářského balíku OpenOffice.org na základní škole v Lerchově ulici v Brně |
zvedavec
Máte pravdu, nevšiml jsem si té učitelky.
Vaše první připomínka alespoň pro mě vyzněla tak, že by to měl vyplňovat odborník přes IT.
Špatně jsem to pochopil
5.03.2012 09:28:46 |
Používání kancelářského balíku OpenOffice.org na základní škole v Lerchově ulici v Brně |
Daniel Sedláček
Pokud je to o tom, FIRMA/ORGANIZACE pouziva, tak by to mel delat alespon nejaky zastupce (coz reditel splnuje, akorat zrejme chybi odbornost, ale budiz).
Pokud chce nekdo napsat, ze i on pouziva OO, melo byt ve stylu "ja Pepa ...
5.03.2012 09:24:57 |
Používání kancelářského balíku OpenOffice.org na základní škole v Lerchově ulici v Brně |
zvedavec
A není naopak dobře, že odpovídají i samotní ředitelé škol? Chápu, že odpovědi jsou o dost stručnější a případné problémy se radši nepopisují. Ale pro nasazení není nutný jen odborný pohled. Takto je alespoň ...
5.03.2012 09:09:57 |
Používání kancelářského balíku OpenOffice.org na základní škole v Lerchově ulici v Brně |
Daniel Sedláček
Po dvou poslednich "Pouzivaji..." me napada, jestli by nestalo za uvahu, aby o nasazani OO psal nekdo, kdo za "organizaci" pocitacove odpovida?
Tak na jedne strane pouzivaji pravdepodobne placene MSO i na PC ...
5.03.2012 07:04:58 |
Používání kancelářského balíku OpenOffice.org na základní škole v Lerchově ulici v Brně |
zvedavec