Výsledky hledání
Hledaný text: open
Nalezeno 3945 výskytů v sekci Komentáře.
Zajímalo by mne, zda je možné vytvořit vlastní číslování - konkrétně se jedná o číslování příloh v Bp. Potřebuji aby bylo číslování ve formátu P1 - Pxy... povedlo se mi to v zápatí na stránkách... ale ...
11.06.2011 20:45:05 |
Pokročilé číslování stran v OpenOffice.org 2.0 Writer |
Misha
Nazdar
10.06.2011 12:22:43 |
Jak přizpůsobit OpenOffice.org |
Honza
Ptáte se na špatném místě, ale budiž. Tento web popularizuje projekt OpenOffice.org. Snaží se též přinášet poznatky o rozdílech mezi jednotlivými distribucemi programu. Rozhodně nejsou jen dvě.
5.06.2011 23:49:25 |
Tlačenie štítkov a obálok v LibreOffice 3.3 a jeho ďalšie možnosti |
PetrV
Tento web bude spolecny pro OpenOfice.org a LibreOffice ???
5.06.2011 22:56:35 |
Tlačenie štítkov a obálok v LibreOffice 3.3 a jeho ďalšie možnosti |
anonym
Jsem rád, že se líbí :-) Já zatím používám OpenOffice.org a jsem celkem spokojený. Zkusil jsem LibreOffice, ale nepřišel mu na chuť. Každopádně je dobře, že si uživatel může vybrat :-)
5.06.2011 22:23:48 |
LibreOffice 3.4.0 uvoľnené |
PetrV
Jak udelam to, abych mel cislo strany jinde nez v zahlavi/zapati? Jde o to, ze bych chtel cislo ve vnejsim okraji stranky priblizne 1/4 odspodu. Pro jednu stranku to lze udelat treba textovym polem. Ale jak to udelat pro vsechny ...
31.05.2011 21:51:36 |
Cislo strany jinde nez v zapati/zahlavi? |
Roman
"Přitom Calcu rozumím na nejvyšší úrovni a nakonec umím v něm asi i to co normálně řeší databázové programy"
Tak tam vidim rozpor :-)
Doporucil bych nejaky obecny serial o databazich at vite, o co vlastne ...
31.05.2011 11:37:25 |
Práce s databází Base z OpenOffice.org (6) – Tabulky databáze Knihovna a vazby mezi nimi |
zvedavec
No je to trochu rozostřenější, ale myslím, že to vůbec nevadí a můj jmenovec to přežije :-)
31.05.2011 10:24:45 |
Nové vlastnosti v OpenOffice.org 3.4 Beta |
PetrV
OOo 3.4 Beta používá světlejší barvu písma, jestli je to rozostřené, tak je to jen záležitost toho obrázku, nikoliv programu. Pokud jsem udělal snímek pro 3.4 přes Printscreen menší než pro 3.3, a dorovnal pro ...
31.05.2011 06:43:30 |
Nové vlastnosti v OpenOffice.org 3.4 Beta |
Josef Molnár
Dobrý den,
pro mně je to vysvětleno bohužel nedostatečně podrobně. Nemáte někdo příklad udělaný, třeba i tu jednodušší variantu, poslali byste mi ji mailem jako odb soubor? Nechápu jak nastavit správně ty vazby a v ...
30.05.2011 15:17:37 |
Práce s databází Base z OpenOffice.org (6) – Tabulky databáze Knihovna a vazby mezi nimi |
Jiří
To si mozna spojujete s Mcrosoft Office 2007. W7 vysly v roce 2009, v rijnu, v roce 2007 byly vydany Visty.
28.05.2011 22:52:28 |
Instalace OpenOffice.org3 a jazykových slovníků |
zvedavec
Díky za informaci. Označení verze Windows je trochu zmatečné, někdy se píše W7 někdy W2007.
28.05.2011 19:05:08 |
Instalace OpenOffice.org3 a jazykových slovníků |
Riemer
Zdá se mi to nebo u té legendy je beta verze málo zaostřená?
28.05.2011 13:16:19 |
Nové vlastnosti v OpenOffice.org 3.4 Beta |
Petr
Nevim jak W2007 (ta asi neexistuji), ale ve W7 64b jsem je instaloval a chodi. Konkretne verze 3.2.
27.05.2011 22:55:35 |
Instalace OpenOffice.org3 a jazykových slovníků |
zvedavec
Lze instalovat OO v WINDOWS 2007, 64 bit ?
27.05.2011 20:51:08 |
Instalace OpenOffice.org3 a jazykových slovníků |
Riemer
Ahoj,
zrovna řeším takový úkol. Mám určitý počet zaměstnanců pracující na pobočce v brně a potřebuji propojit tabulky (v jedné jsou zaměstnanci a v druhé jsou tři různé složky mzdy). Mým úkolem je nějak ...
25.05.2011 09:46:37 |
Práce s databází Base z OpenOffice.org |
Petr
Výborně! Vítám Vás v redakci Liberixu jako kolegu. Takže Váš článek bude o tvorbě grafů, super. To je potřeba, jak sděluje šéfredaktorka. Prima, a kdy asi tak s tím budete hotov? Všichni se netrpělivě na Váš ...
22.05.2011 11:50:25 |
Grafy v OpenOffice.org – Calc |
Petr Valach
tento článek je úplně na nic a nepřínosný pro někoho kdo potřebuje informace o vytváření , je tak pro ty kdo to už umí , tak aby si něco zlepšily ale graf podle toho vytvořit nejde
22.05.2011 10:35:43 |
Grafy v OpenOffice.org – Calc |
jan z rokycan
Ale pane kolego, stačilo jen číst openoffice.cz a už jste jej mohl rok používat! Zcela totožný!
http://www.openoffice.cz/navody/draw-vytvorte-si-clovece-nezlob-se
21.05.2011 18:31:32 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
Petr Valach
Sláva! KONEČNĚ funkce, která umožňuje nastavit rozlišení exportu do rastru apod. je součástí OO.o. Čekal jsem na to devět let!
21.05.2011 15:01:38 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
Tumorinsitu