Výsledky hledání
Hledaný text: open
Nalezeno 3945 výskytů v sekci Komentáře.
Tak já třeba ani o nějaké změny v tomto směru nestojím. Barvičky, efekty, blikátka, kulaté rohy, 3D efekty apod. mohou být sice hezké, ale za řadu let, co pracuji s počítačem, jsem zjistil, že pro mne je nejlepší ...
21.05.2011 14:57:20 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
Tumorinsitu
Já ani ne. Nevím, jestli je to o zvyku nebo něčem jiném. Ale nakonec jsem za úspornější, střídmější vzhled vděčný. Příklad: Zkusil jsem použít na Thunderbird některé motivy. Nakonec jsem všeechny opustil a ...
12.05.2011 21:14:39 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
PetrV
Já jsem grafik a pro jakoukoliv práci výše uvedeného typu výhradně používám prostředky k tomu určené - teď mám na mysli činnost v reklamce. V další práci, v níž pracuju jako sw dokumentarista, takové prostředky ...
12.05.2011 20:21:01 |
Jak to dostat do Writeru |
PetrV
Čakám už od OO 0.8 dobrych par rokov..
12.05.2011 20:13:02 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
Radim
Pokud byste chtěl pana Svobodu podpořit a poděkovat mu, existuje možnost poslat finanční dar. Tento portál provozuje obecně prospěšná společnost Liberix, která disponuje omezenými finančními prostředky. Každá podpora ...
9.05.2011 14:39:21 |
Práce s databází Base z OpenOffice.org (11) – Formuláře: pokračování III. |
redakce OpenOffice.cz
Pane Svobodo,
skvělá práce tento seriál! Děkuji. Je tu spousta věcí, ke kterým jsem se ještě nedostal a hodlám je prostudovat.
V úvodu této kapitoly jsem ale, myslím, narazil na nepřesnost: Otázka číslo 1 Jak se ...
8.05.2011 00:48:16 |
Práce s databází Base z OpenOffice.org (11) – Formuláře: pokračování III. |
Martin
Vydržte :-))) snad se situace změní. Verze 3.3 znamená nástup implementace Rennaisaance, tak uvidíme :-)
5.05.2011 23:17:02 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
Petr V
Redakci se omlouvám a Vám, pane kolego, děkuju za upozornění.
5.05.2011 23:15:34 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
PetrV
http://www.openoffice.cz/doplnky/nova-verzia-rozsirenia-pre-vkladanie-datumu-a-casu-do
http://www.openoffice.cz/doplnky/rozsirenie-pre-vkladanie-datumu-a-casu-s-moznostou
Ak chcete klávesové skratky, môžete si ich pre ...
5.05.2011 16:00:34 |
Calc – ako sa pracuje s dátumom |
j-pastierik
Na OpenOffice.org mi pořád vadí jedna a ta stejná věc - zastaralé uživatelské rozhraní. Prostě by to chtělo čistší design. Čtyři tlačítka pro vkládání objektů jsou dobře vymyšlená, ale pořád je to málo
4.05.2011 11:39:44 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
MP
Budou tyto změny přelité do LibreOfficu? Kendy (český vývojář ze SUSE) říkal, že to, co jde, se do LO merguje, jde to někde zjistit? Díky
4.05.2011 11:32:25 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
Miro Hrončok
Umi impress nebo bude umet tzv. halo efekt okolo textu? Je to takova jednoducha vec ale dulezita pri psani do fotek, schemat, aby text byl citelny.
Napr. zde je kombinace cervena/cerna ja casto potrebuji pouzit cerna/bila. ...
4.05.2011 09:38:32 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
hanoj
Informaci jsem aktualizovala.
4.05.2011 09:36:34 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
IrenaS
Moje rozšírenie pre vkladanie a ukotvovanie obrázkov zatiaľ nepracuje v Impresse (aktuálna verzia je určená iba pre Writer). Informácia v článku je v tomto smere nesprávna.
4.05.2011 08:09:48 |
OpenOffice.org 3.3 a 3.4: Revoluce v Impressu |
j-pastierik
děkuji za skvělý seriál. opravdu skvělá práce!
30.04.2011 15:28:54 |
Práce s databází Base z OpenOffice.org |
KRAAH
Přidejte si rozšíření Počítání znaků - http://www.openoffice.cz/doplnky/pocitani-znaku
30.04.2011 08:37:23 |
Pravítka a stavový řádek – Jak na ně? |
IrenaS
viz http://www.youtube.com/watch?v=brijBZdG43A
28.04.2011 20:23:17 |
Kancelářský balík OpenOffice.org používají ve firmě Ivo Karas IZOLPROJEKT Ostrava |
Mach
to je ve verzi 2.4, ponekud starsi...
28.04.2011 11:46:35 |
Portable OpenOffice.org 3.2.0 |
golemario
Rozhraní Ribbon si Microsoft patentoval, zdarma poskytuje licenci každému tvůrci programů s výjimkou autorů konkurenčních kancelářských balíků. Takže Ribbon v OO.o/LO nehrozí.
28.04.2011 10:50:12 |
OpenOffice.org 3.4 Beta uvoľnené |
RadekB
No, ale bude to mít podobný design jako MS Office 2007 a 2010. A když se teď do toho necpou prachy tak je to stejnak na dvě věci.
27.04.2011 21:41:35 |
OpenOffice.org 3.4 Beta uvoľnené |
Petr