První testovací balíček LibreOffice 7.6 připraven na vyzkoušení. 

 

Aktualizace LibreOffice 7.4.7 Community, která byla před několika dny vydána, završuje řadu LibreOffice 7.4. 

 

Třetí opravný balíček LibreOffice řady 7.5 s označením LibreOffice 7.5.3 opravuje neobvyklý počet chyb a regresí. Některé opravy jsou zásadní. 

 

Nadace TDF vyhlašuje tradiční akci Květen - měsíc LibreOffice. Cílem akce je přitáhnout k LibreOffice nové dobrovolníky.

 

Sledujeme novinky o LibreOffice, jak je přináší česká komunita LibreOffice na Facebooku, Twitteru a Instagramu. Připomeňme si, co nového se odehrálo v březnu 2023. 

 

Nadace The Document Foundation zveřejnila detaily k chystané konferenci LibreOffice 2023. Ta se bude konat tradičně v září, tentokrát v rumunské Bukurešti. 

 

Nově vydaná oprava Apache OpenOffice 4.1.14 opravuje 27 chyb. Je to 14. „udržující“ oprava od roku 2014, kdy byla vydána poslední „hlavní“ verze tohoto balíku. 

 

Druhý opravný balík řady LibreOffice 7.5 opravuje téměř sto chyb. 

 

Český překladatelský tým přeložil příručku pro LibreOffice Base 7.3 a všechny aktuální přeložené příručky umístil do knihovničky LibreOffice, kde jsou k dostání v HTML podobě. 

 

Tradičně uprostřed plánovaného release okna byla vydána aktualizace LibreOffice 7.4.6 Community. Jde o předposlední aktualizaci řady 7.4, která opravuje přes 70 chyb. 

 

Další články »   


Public Relations

Windows 10 Genuine Lifetime License pouze €12 (315 Kč), skvělé slevy až 91 %!

Windows 10Přestože už tu bude co nevidět systém Windows 11, je nyní ten správný čas na získání Windows 10, protože všichni současní majitelé Windows 10 již brzy dostanou bezplatný upgrade na Windows 11.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz