OpenOffice

Stáhnout Apache OpenOffice

Banner Apache OpenOffice

Balík Apache OpenOffice (navazující na někdejší OpenOffice.org společnosti Sun) se již téměř nevyvíjí, poslední větší verze vyšla v roce 2014. Namísto něj vám doporučujeme instalovat LibreOffice. Tento balík, který je postaven na základě OpenOffice.org, vyvíjí řada firem (Collabora, Red Hat, CIB, SUSE aj.) za přispění dobrovolníků pod záštitou nadace The Document Foundation. Svým vzhledem i chováním je velmi podobný OpenOffice.org, avšak z hlediska vývoje je mnohem dál. Také tento balík si můžete stáhnout a zcela zdarma ho nainstalovat na libovolný počet počítačů. Po stažení si můžete přečíst některý z našich zajímavých návodů.

4.1.9

Pro instalaci OpenOffice do Linuxu doporučujeme využít balíčky obsažené přímo v dané linuxové distribuci (na instalačním médiu nebo v repozitářích). Bude tak fungovat automatická aktualizace, balík se lépe integruje do prostředí distribuce a nehrozí potenciální problémy se závislostmi a kolizemi.

Slovníky jsou univerzální - stejné pro všechny verze OpenOffice.
Stáhnout slovníky »

Máte dotaz? Nevíte, jak dál, řešíte zapeklitou situaci? Zeptejte se v poradně, kde vám poradí desítky uživatelů. Pro položení dotazu se přihlaste (tedy nejprve se jednou zaregistrovat).

 
 
woo jaw demo hz