Komentáře Microsoft Office špatně implementuje RC4

user avatar
Odpovědět
a jakoupak ?
1. 02. 2005, 17:38:53
Ahoj, toto me zaujalo, jen se necitim abych si to vylouskal z anglickeho textu. zaroven me prave prekvapilo, ze se z teto zpravy vlastne nic nedovim, je tedy urcite cela? nechybi alespon popis te problematiky?
JakubecP
user avatar
Odpovědět
Zprávička je celá
1. 02. 2005, 22:33:22

Dobrý den,



zprávička je celá a cílem bylo upozornit na tuto chybu, nic jiného. Kdo chce, tak si podrobnosti přečte v originále. Více se o tom rozepisovat nebudeme, protože to není pro uživatele OpenOffice.org až tak zajímavé.



Pěkný večer.

user avatar
Odpovědět
DV. Ok. Na tom neco bude. Sk
3. 02. 2005, 19:31:14
DV.
Ok. Na tom neco bude. Skodolibci si to musi prelouskat sami :-)
--
PJ
 
 
woo jaw demo hz