Komentáře Nahrávání a spouštění maker

user avatar zoltankomárom
Odpovědět
Nahrávání a spouštění maker
4. 06. 2012, 10:11:21
Vie mi niekto poradiť?

Mám W7 Oo 3.4 Apache a neviem zadať cestu, resp. Oo nenáje žiadne JRE; ( mám nainštalovaných 5 verzií), takže je problém so spúšťaním makier a aj s vytvorením tabuľky Base. pôvodne som pracoval v Oo 3.2.1, kde bol ten istý problém. Poradili mi preinštalovať Oo ale to nepomohlo problém zostal.

Za rady ďakujem.

Zoltán
user avatar Daniel Sedláček
Odpovědět
Re:Nahrávání a spouštění maker
4. 06. 2012, 11:14:55
Zkuste následující odkaz

http://forum.openoffice.cz/viewtopic.php?id=1723

měl by pomoci

;o)
user avatar Tom78
Odpovědět
Nahrávání a spouštění maker
8. 09. 2013, 20:18:07
Mám problém s Libreoffice potřebuji udelat tlačítko které při stisknutí přepne na jiný list. Tlačítko vytvořím, makro nahraji a připojím k tlačítku
vše mě funguje, ale když otevřu dokument na jiném PC s libreoffice tak nic nefunguje. co dělám špatně??
user avatar j-pastierik
Odpovědět
Re:Nahrávání a spouštění maker
9. 09. 2013, 04:24:35
Nemáte tam to makro.
user avatar Franta
Odpovědět
Nahrávání a spouštění maker
8. 03. 2015, 16:38:13
dobry den
Jsem nováček v Libreoffice 4.4.1.2,nefunguje klávesnice jak spustím nahrávaní makra.Dále mám další problém když spustím Do Until....loop s příkazem posun kurzoru
o jednu buňku dole tak při druhém průchodu nahlásí chybu.
předem děkuji za radu Franta
 
 
woo jaw demo hz