Odpovědět Nahrávání a spouštění maker 4. 06. 2012, 10:11:21
Vie mi niekto poradiť?
Mám W7 Oo 3.4 Apache a neviem zadať cestu, resp. Oo nenáje žiadne JRE; ( mám nainštalovaných 5 verzií), takže je problém so spúšťaním makier a aj s vytvorením tabuľky Base. pôvodne som pracoval v Oo 3.2.1, kde bol ten istý problém. Poradili mi preinštalovať Oo ale to nepomohlo problém zostal.
Odpovědět Re:Nahrávání a spouštění maker 4. 06. 2012, 11:14:55
Zkuste následující odkaz
http://forum.openoffice.cz/viewtopic.php?id=1723
měl by pomoci
;o)
Tom78
Odpovědět Nahrávání a spouštění maker 8. 09. 2013, 20:18:07
Mám problém s Libreoffice potřebuji udelat tlačítko které při stisknutí přepne na jiný list. Tlačítko vytvořím, makro nahraji a připojím k tlačítku
vše mě funguje, ale když otevřu dokument na jiném PC s libreoffice tak nic nefunguje. co dělám špatně??
Odpovědět Re:Nahrávání a spouštění maker 9. 09. 2013, 04:24:35
Nemáte tam to makro.
Franta
Odpovědět Nahrávání a spouštění maker 8. 03. 2015, 16:38:13
dobry den
Jsem nováček v Libreoffice 4.4.1.2,nefunguje klávesnice jak spustím nahrávaní makra.Dále mám další problém když spustím Do Until....loop s příkazem posun kurzoru
o jednu buňku dole tak při druhém průchodu nahlásí chybu.
předem děkuji za radu Franta