Výsledky hledání
Hledaný text: microsoft
Nalezeno 582 výskytů v sekci Komentáře.
Neřekl bych, že ji tam Microsoft zahrnul "už", když ten standardizační proces skončil už v roce 2008. Spíše sílily tlaky na používání standardizovaných formátů (zejména ODF - ten dal mimochodem Microsoft ...
21.03.2014 10:39:30 |
Podpora OOXML Strict v LibreOffice |
Lukáš Jelínek
To je určitě bohulibá činnost, ale nebylo by řešením například schválení ještě jiné verze pro standard ISO? Pročpak Microsoft prozíravě tuto verzi už v loňském roce zahrnul do svých distribucí?
21.03.2014 09:02:07 |
Podpora OOXML Strict v LibreOffice |
neutr
Amelia sa cini
Toto je z
https://joinup.ec.europa.eu/community/osor/news/open-office-choices-grip-multiple-languages
ale hend na to
March 03, 2014
MEP: 'EC procurement practice blocks European firms'
The ...
10.03.2014 10:41:57 |
Amelia Andersdotter: Obavy Evropské komise nechápu |
Peter Fodrek
Sám už asi dva roky používám LO ačkoliv mám platnou licenci pro MSO , komunikace s německými nebo polskými firmami a institucemi pomocí těchto otevřených formátů funguje výborně.Problém je obvykle jen na české ...
25.02.2014 22:19:06 |
Evropská komise doporučuje Open Document Format |
SD2007
Zájemci nechť si přečtou toto: http://www.ddworld.cz/software/windows/standardizace-microsoft-ooxml-nefalsovana-fraska-2.html
Velmi zajímavé, velmi poučné.
22.02.2014 18:23:45 |
Simon Phipps: Otevřené standardy stále potřebují vaši podporu |
Petr Valach
Zdravim Vas.
Mam DOC subor vytvoreny v MSO od obchodneho partnera. Subor ma niekolko stran a jeho obsah-text je takmer na kazdej strane vlozeny do ramcov, ci skor tabuliek. V MSO (od cca 2003 vyssie) dokument vyzera vporiadku. V AOO a ...
9.02.2014 13:53:14 |
Nahrazování Microsoft Office 2003 – požadavky a alternativy |
LuboK
Vo firme pouzivame OpenOffice a LibreOffice asi na vyse 50-tich PC. Zastupenie MS Office /v ramci multilicencie pouzivame verziu 2003/ je asi 20 percent + 1 licencia pre MS Office 2010. Mame za 10-15 rokov vytvorenej mnozstvo ...
7.02.2014 17:34:34 |
Nahrazování Microsoft Office 2003 – požadavky a alternativy |
Praktik
@Petr Tv: preto som dal "problém" do uvodzoviek. Uplne suhlasim... Stále sa však zdá, že o OO/LO sa medzi bežnými užívateľmi málo vie. Preto kvitujem každý príspevok z praxe (napr. zvedavec)ktorý aj náhodným ...
7.02.2014 12:30:48 |
Nahrazování Microsoft Office 2003 – požadavky a alternativy |
Mario
Je to normální státní škola, která na rozdíl od některých zde nelituje, že se tam vyskytuji.
Věnujte prosím pozornost uvozovkám u zájmena "mé".
6.02.2014 23:13:12 |
Nahrazování Microsoft Office 2003 – požadavky a alternativy |
zvedavec
@Zvědavče: Nevím která je tvá škola, ale je-li opravdu tvoje = vlastníš-li ji = pak máš u mne chválu.
Bohužel na "státních" školách by to bylo velmi výjimečné.
6.02.2014 22:08:19 |
Nahrazování Microsoft Office 2003 – požadavky a alternativy |
Petr Tvaróg
@Mario: ano souhlasím, že se může vyskytnout problém... znám to. I když musím uznat, že více nekompatibilností jsem zažil při otevírání XLS s Makry z MS OFFICE 2003 v MSOFFICE 2007/10/13 a naopak...
Ale jistě že ...
6.02.2014 17:17:53 |
Nahrazování Microsoft Office 2003 – požadavky a alternativy |
Petr Tvaróg
@Petr Tv: moze sa vyskytnut "problem" ak subor (doc/xls) obsahuje makro. Samozrejme to nie je problem LO/OO ale jazyka, v ktorom je makro napisane.
Ale LO/OO na makro upozorni. Ostatny text je zobrazeny korektne.
Pouzivam ...
3.02.2014 10:37:31 |
Nahrazování Microsoft Office 2003 – požadavky a alternativy |
Mario
Zajimavy graf:
http://www.itnews.com.au/News/371024,libreoffice-steps-up-fight-for-microsoft-users-with-new-version.aspx
Pokud jsem pochopil dobre, zajem v organizacich klesa. Spravci nebo uzivatele zrejme nenaji dostatek ...
2.02.2014 22:45:53 |
Charles Schulz: LibreOffice 4.2 bych označil jako 5.0 |
zvedavec
Právě v těch Release Notes je to zmíněno:
„With this feature it becomes possible to centrally manage LibreOffice configuration with Group Policy Objects in a Windows domain. It is possible set and optionally lock many ...
2.02.2014 20:17:05 |
Charles Schulz: LibreOffice 4.2 bych označil jako 5.0 |
Lukáš Jelínek
Na "mé" škole pracují žáci i učitelé výhradně v AOO - takže ne všude je to stejné.
31.01.2014 23:14:56 |
Nahrazování Microsoft Office 2003 – požadavky a alternativy |
zvedavec
@globvus máš prosím nějaký soubor .doc který nejde správně otevřít v LO ?? Rád bych takový viděl. Protože poslední který jsem viděl byl soubor .xls udělaný v MSO2003 na zavirovaném PC, a ten v LO v.3 měl jakési ...
31.01.2014 20:45:42 |
Nahrazování Microsoft Office 2003 – požadavky a alternativy |
Petr Tv.
@Pavle ano souhlasím, a co mne opravdu zlobí, je že ve školách je učí POUZE na a o OS Windows a v MSO, a vše ostatní je jen na nich.
Asi jsem velmi striktní, ale nelegální software doma nechci, nevidím důvod.
A proto ...
31.01.2014 20:44:29 |
Nahrazování Microsoft Office 2003 – požadavky a alternativy |
Petr Tv.
K tomu co píše F. Dobrota, u svých klientů měním MSO2003 za LO4.1/4.2 a vždy nastavím "základní" formát na formát MSO2003. Tím zajistím 100% kompatabilitu jejich výstupů. Můžete si o tom myslet co chcete, ...
31.01.2014 20:30:02 |
Nahrazování Microsoft Office 2003 – požadavky a alternativy |
Petr Tv.
Very cool. Bez nějakých "keců o ničem" stručně shrnuty novinky aktuální verze.
31.01.2014 06:20:06 |
LibreOffice 4.2: Důraz na rychlost a kompatibilitu, vylepšená integrace s Microsoft Windows |
Petr Valach
"zamykat nastavení pomocí nástrojů Group Policy Objects a Active Directory."
Tak toto by pro mne byl asi dost velky impuls ci minimalne namet na uvahu o prejiti z AOO k LO, urcite zkusim info najit na webu sam, ale ...
30.01.2014 21:57:00 |
LibreOffice 4.2: Důraz na rychlost a kompatibilitu, vylepšená integrace s Microsoft Windows |
zvedavec