Vyhledávací formulář

Výsledky hledání

Hledaný text: kalendář
‹‹      1 2 3 4

Stáhněte si kalendář na rok 2010

Opravu hezké.

Šablona kalendáře na rok 2010

eqrf

Šablona: Nástěnný kalendář na rok 2009

Skvělé, přesně to, co každoročně sháním, čisté, přehledné bez nadbytečných dalších údajů. Díky.

Re:Pooostřehy 2/2009: Novinky ve verzích 3.0.1 a 3.1, tipy na rozšíření

uvažovalo se o přidání Thunderbirdu (s kalendářem), ale to si může každý udělat sám :-)

Šablona pro výpočet silniční daně

PROSÍM O POMOC,MÁM PROBLÉM S VYÚČTOVÁNÍM SILNIČNÍ DANĚ ZA ROK 2008 ATO HLAVNĚ SNÍŽENÍ DANĚ PO DOBU 108 KALENDÁŘNÍCH MĚSÍCŮ,MÁM V TOM GULÁŠ.PANÍ EVA.

Šablona: Nástěnný kalendář na rok 2009

Týž názor - barvy, svátky, případně prostor pro fotku/fotky a mělo by smysl to tisknout. Takhle ne.

Šablona: Nástěnný kalendář na rok 2009

Hmm... cekal jsem barvicky a kdyz to je tak velke, tak i nejake zamereni (napr. svatky a vyroci nebo dane). Bohuzel pro toto nemam uziti :(

Šablona: Nástěnný kalendář na rok 2009

Souhlasím s předchozím názorem. Nedával bych na veřejnost rovnou něco takového. Trochu jsem na to zůstal vyjeveně koukat. :D Ale snaž se dál, držím palce. :D

Šablona: Nástěnný kalendář na rok 2009

Bohuzel, je to paskvil a jeste to dat tlacit v studiu za 150 Kc ??? To opravdu ne... Dekuji, nemusim...

Databáza na evidenciu výdavkov

Prosím, jak jste docílil ve formuláři fungujícího rozbalovacího seznamu nebo zobrazení kalendáře pro výběr data? Děkuji za odpověď.

‹‹      1 2 3 4
 
 
woo jaw demo hz