Květen 2023 – měsíc LibreOffice

month_lo.png Nadace TDF vyhlašuje tradiční akci Květen - měsíc LibreOffice. Cílem akce je přitáhnout k LibreOffice nové dobrovolníky.  

Je tu květen, a tak nadace The Document Foundation vyhlašuje tradiční akci Květen - měsíc LibreOffice. Po celý měsíc se mohou zájemci zapojit do projektu LibreOffice, a to několika způsoby:

Banner akce Květen 2023 - měsíc LibreOffice Banner akce Květen 2023 - měsíc LibreOffice

  • Výpomocí jiným uživatelům s řešením jejich otázek na stránce Ask LibreOffice.

  • Potvrzením existujících bugů v Bugzille a přiřazení stavu CONFIRMED.

  • Šířením povědomí o LibreOffice, zvláště o kanálech na Twitteru a Mastodonu. Zájemci by neměli zapomenout připojit hashtag #libreoffice.

  • Překládáním LibreOffice – zájemci se mohou přihlásit do konference lokalizace@libreoffice_org, případně navštívit stránku na wiki.

  • Zároveň se můžete podílet na dokumentaci – bližší informace najdete na stránce LibreOffice.

Na všechny zúčastněné čeká balíček samolepek. Deset vylosovaných pak obdrží další předměty, jako jsou mikiny, batohy, hrníčky a jiné.

Nabízený merch Nabízený merch

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz