LibreOffice 7.4 RC2 připraven k testování

Fanoušci LibreOffice mají nyní k dispozici testovací verzi LibreOffice 7.4 RC2, která jm umožní vyzkoušet si novinky v ostré verzi 7.4 ještě před jejím vydáním.   

 tým LibreOffice oznámil vydání testovací verze LibreOffice 7.4 RC2. Ta následuje po předchozí testovací verzi LibreOffice 7.4 RC1, od její vydání bylo v této verzi opraveno 56 chyb (jejich přehled zde).

V současnosti se kompletují také poznámky k vydání. Již nyní se ale můžete podívat na nejvýznamnější změny a případně si je vyzkoušet.

Tuto testovací verzi si můžete stáhnout ze stránky LibreOffice (odkaz dole na stránce). K dispozici jsou verze pro Linux, Windows a macOS X. Tato RC verze je v produkční konfiguraci, takže při instalaci bude vaše stávající verze LibreOffice nahrazena touto.

Uživatelé jsou vybízení k hlášení nalezených chyb v Bugzille, využít mohou též IRC kanál nebo Telegram.

Finální verze vyjde 18. srpna 2022.

libreoffice7.4rc2.png

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz