Listopad 2023 – měsíc LibreOffice

month_lo.png Listopad - měsíc LibreOffice je již tradiční akce, která láká nové dobrovolníky ke spolupráci na projektu LibreOffice. Všichni aktivní účastníci bývají též odměněni.  

Jako každý listopad, vyhlašuje nadace The Document Foundation akci Listopad - měsíc LibreOffice. Cílem akce je přilákat do projektu nové dobrovolníky a nadšence, kteří svým dílem mohou projekt podpořit.

Zájem není jen o programátory, přispět lze i dalšími způsoby:

  • Výpomocí jiným uživatelům s řešením jejich otázek na stránce Ask LibreOffice.

  • Potvrzením existujících bugů v Bugzille a přiřazení stavu CONFIRMED.

  • Šířením povědomí o LibreOffice, zvláště o kanálech na Twitteru a Mastodonu. Zájemci by neměli zapomenout připojit hashtag #libreoffice.

  • Překládáním LibreOffice – zájemci se mohou přihlásit do konference lokalizace@libreoffice_org, případně navštívit stránku na wiki.

  • Zároveň se můžete podílet na dokumentaci – bližší informace najdete na stránce LibreOffice.

Seznam přispěvatelů se bude průběžně aktualizovat. Všichni přispěvatelé obdrží balíček samolepek. Vylosovaných 10 přispěvatelů pak obdrží další propagační materiály - hrníček, mikinu apod.

Nabízený merch Nabízený merch

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz