Vychází LibreOffice 7.1.5 Community

Dnes byla vydána opravná verze LibreOffice 7.1.5 Community. Je to posledně vydaná aktualizace před plánovaným vydáním LibreOffice 7.2 v půlce srpna.   

Nadace The Document Foundation oznamuje vydání komunitní verze LibreOffice 7.1.5 Community. Ta obsahuje 55 oprav (jejich přehled zde a zde), z toho 20 % věnováno zlepšení kompatibility s formáty Microsoft Office. Je zároveň posledním vydáním před vydáním LibreOffice 7.2 Community v druhé polovině srpna. LibreOffice 7.1.5 lze stáhnout ze stránky LibreOffice.

Tato verze je určena zvláště pro nadšence, komunitu, fanoušky a domácnosti; není primárně určená pro profesionální průmyslové využití. Pro tyto účely partneři nadace TDF nabízejí komerční verze, které jsou identické se starší komunitní verzí, ale je k nim dostupná komerční podpora; z ní je pak další vývoj LibreOffice financován. Seznam profesionálních certifikovaných partnerů najdete taktéž na české stránce LibreOffice.

Další opravná verze LibreOffice 7.1.6 vyjde v první půlce září. Životní cyklus řady 7.1 bude ukončen v listopadu 2021.

LO7.1banner.png(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz