Vydán testovací build LibreOffice 24.2 RC2

Třetí (a předposlední) testovací build LibreOffice 24.2 je nyní k dispozici k testování.   

QA tým LibreOffice oznámil vydání dalšího testovacího buildu s označením LibreOffice 24.2 RC2. Je to v pořadí čtvrtý testovací build plánovaného LibreOffice 24.2 Community, jehož vydání se očekává na začátku února 2024. Od vydání předchozího testovacího buildu bylo provedeno 61 oprav a přijato 113 commitů.

Testovací build je možno stáhnout z české stránky LibreOffice. Zájemci jsou vyzýváni, aby případné chyby nahlásili do Bugzilly nadace TDF.

K dispozici jsou poznámky k vydání a pracovníci QA týmu na IRC kanále a Matrixu.

Tento testovací build je před vydáním hlavní verze předposlední – v příštím týdnu bychom se měli dočkat ještě jednoho s označením LibreOffice 24.2 RC3.

libreoffice24.2_rc2.png

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz