Vydána aktualizace LibreOffice 24.2.4 Community

Čtvrté opravné vydání oblíbeného kancelářského balíku s označením LibreOffice 24.2.4 Community přináší více než 70 oprav.   

Nadace The Document Foundation oznámila vydání opravného balíku LibreOffice 24.2.4 Community. Ta přináší 72 oprav chyb a regresí (jejich přehled zde a zde). Tato verze je nejnovější verzí nabízející nejnovější funkce a opravy LibreOffice, není tedy určena pro produkční nasazení.

Zájemcům o využití LibreOffice v průmyslovém prostředí se doporučuje zvolit poslední verzi z řady LibreOffice 7.6 s označením LibreOffice 7.6 Community. Obě verze jsou k dispozici na české stránce LibreOffice.

Pro LibreOffice je připravena podpora 24/7 certifikovaných partnerů ekosystému LibreOffice. Jedná se o společnosti, které se podílejí na vývoji LibreOffice, takže objednáním komerční varianty LibreOffice se poskytují potřebné prostředky pro další vývoj LibreOffice.(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz