Vydána oprava LibreOffice 7.5.2 Community

Druhý opravný balík řady LibreOffice 7.5 opravuje téměř sto chyb.   

Nadace The Document Foundation oznámila vydání druhého opravného balíku pro LibreOffice 7.5 s označením LibreOffice 7.5.2 Community. Nová verze opravuje 96 chyb a regresí (jejich přehled je zde a zde), tedy úctyhodný počet. Jak název napovídá, jedná se o verzi pro komunitní využití (domácnosti, neziskovky apod.), nikoliv pro komerční nasazení. Pro úřady, firmy a obecně ziskový sektor jsou k dispozici komerční varianty LibreOffice certifikovaných partnerů projektu; jejich přehled je zde. O smyslu certifikace naleznete bližší informace na webu LibreOffice. Z prostředků utržených pořízením komerční varianty LibreOffice se hradí další vývoj LibreOffice.

LibreOffice 7.5.2 si můžete stáhnout ze stránky LibreOffice.

Vydání další opravné verze se očekává začátkem května 2023.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz