Vydána příručka Začínáme s LibreOffice 7.0

tdf.png Český lokalizační tým LibreOffice oznamuje vydání překladu příručky Začínáme s LibreOffice 7.0.  

Český lokalizační tým vydává překlad původní anglické příručky pro začínající uživatele Geeting Started LibreOffice 7.0 s názvem Začínáme s LibreOffice 7.0. Příručka má rozsah přes 470 stran a slouží začínajícím uživatelům pro rychlé seznámení s balíkem LibreOffice a jeho jednotlivými programovými moduly. Na aktualizaci překladu příručky spolupracovali Zdeněk Crhonek a Petr Kuběj, snímky obrazovky pořídil Roman Toman a s technickým zajištěním dlouhodobě vypomáhá Miloš Šrámek.

Příručka je ke stažení na naší stránce a také na stránce LibreOffice.

Obálka příručky Začínáme s LibreOffice 7.0 Obálka příručky Začínáme s LibreOffice 7.0

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních sítí těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation.

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz