Komentáře Berlín používá OpenOffice, na Linux přecházet nebude

user avatar Mario
Odpovědět
Berlín používá OpenOffice, na Linux přecházet nebude
7. 02. 2014, 13:55:55
To je dobrý začiatok. Neochotu prejsť na Linux asi chápem, predsudky, možno politické tlaky. Ďalší krok možno dual-boot a potom widly von :)
user avatar zvedavec
Odpovědět
Berlín používá OpenOffice, na Linux přecházet nebude
7. 02. 2014, 14:04:45
"Ďalší krok možno dual-boot a potom widly von :)" - Dualboot muzu ja ve skole, abych to ukazal. Ve statni sprave a vubec ve velke siti kdekoliv, kde se dela (pracuje) si dulaboot nedovedu predstavit.

Bud jedno nebo druhy.
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Berlín používá OpenOffice, na Linux přecházet nebude
8. 02. 2014, 18:56:49
Jestliže budou rozumné požadavky z oblasti IT prosazovány a požadovány ze stran takových bizarních uskupení, jako jsou Strany zelených, pak se nedivím, že k rozumným řešením prostě docházet nebude... Takže je třeba zajistit, aby toto téma bylo na politické úrovni reprezentováno někým jiným, kdo bude reprezentovat rozumnou politiku i na jiných segmentech, a zároveň se tak zamezí tomu, aby si Zelení na tomto poli honili triko.
Řešení, které "zelené" strany v oblasti IT nabízejí, mohou mnohdy být rozumné, ale jejich politika založená na využívání polí ne na pěstování potravin, ale lití řepky do nádrží, vytváření fotovoltaických farem, které hyzdí přírodu, podobně jako větrníky, které ničí elektrorozvodnou síť a zabíjejí ptáky a mají dopad na klima v okolí, a jejich arogance, zpupnost a ignorantsví všeho, co se nehodí do jejich úchylného, demagogického vidění světa, veškeré tyto veskrze pozitivní snahy totálně dehonestuje.
 
 
woo jaw demo hz