Komentáře Hromadná korespondence

user avatar
Odpovědět
Výstup hromadné korespondence do jednoho dokumentu
29. 11. 2004, 10:11:40
Chci se touto cestou zeptat, zda-li je možné zařídit výstup hromadné korespondence do jednoho celistvého dokumentu (ne do mnoha samostatných dokumentů), který si je možno před tiskem prohlédnout (jako v MS Word). Prohlížení třeba 50 samostatných dokumentů před tiskem není zrovna moc pohodlné. Díky za radu,
David Pufer
user avatar
Odpovědět
Re: Výstup hromadné korespondence do jednoho dokumentu
29. 11. 2004, 10:20:55

Dobrý den,



bohužel to zatím možné není. Hromadná korespondence je ve verzi 1.1.3 trochu těžkopádná. Zásadní změny se připravují pro verzi 2.0, ale o tom až někdy jindy.



Pěkný den.

user avatar
Odpovědět
A co takhle výstup z databá
29. 11. 2004, 16:26:45
A co takhle výstup z databáze na samolepící štítky - tj. více adres na jednu stránku, jde to? Půjde to ve 2.0?
user avatar
Odpovědět
Štítky
29. 11. 2004, 16:32:12

Dobrý den,



samozřejmě, že to lze. Ale nemůžete po mě chtít abych všechno zveřejnil v jeden den. Hezky pěkně postupně ...



Pěkný den.

user avatar T.N.
Odpovědět
Re:Štítky
1. 10. 2008, 09:12:28
Já si to myslím taky. Ale asi autor zkolaboval pod tíhou jednoduchosti zpracování v OO :( Hromadnou korespondenci považuji za víceméně jedinou tragédii tohoto balíku.
user avatar
Odpovědět
Štítky na jednu stránku z DB
10. 05. 2005, 12:21:15
Ja myslím, že už je čas nám prozradit to kouzlo se štítkama ne? Prosim pěkně. Díky :o)
user avatar Zdeněk
Odpovědět
Hromadná korespondence - chyba(?) ve formátu databázového pole při převodu.
22. 06. 2009, 13:53:18
Moc prosím o radu,
při přenosu sloupečku z tabulky *.ods jako zdroje dat mi Writer odmítá načíst jiný typ, než textové pole. Přitom v tabulce je uveden celý sloupec jako číslo. Vůbec si s tím nevím rady. Je nějaká možnost přesvědčit Writer, aby to pole považoval za číslo?

Děkuji za odpověď
user avatar gogo
Odpovědět
Hromadná korespondence
26. 08. 2009, 22:49:28
Dobrý den, zobrazí se u příjemců hromadné pošty i e-maily ostatních nebo je to jako u newsletteru ? Musel bych u toho sedět a odťukávat jednotlivé adresy aby se nezobrazily ostatním ? Díky. Gogo
user avatar Bobo006
Odpovědět
Hromadná korespondence
26. 02. 2010, 08:19:47
na tomhle je h***o k přečtení!!!!!!!!!!
 
 
woo jaw demo hz