Komentáře Jak vložit číslo strany

user avatar Stefan Szilva
Odpovědět
Jak vložit číslo strany
24. 10. 2008, 17:40:15
Odporucam vyskusat aj rozsirenie Pagination, ktore priamo do menu "Vlozit" prida "Cislo stranky" / Page number
http://extensions.services.openoffice.org/project/pagination

Toto rozsirenie nie je uplne dokonale a v niektorych pripadoch sposobuje problemy, ale pre jednoduche ocislovanie stran je velmi prakticke.
user avatar redakce portálu
Odpovědět
Re:Jak vložit číslo strany
24. 10. 2008, 18:34:26
Jj, psali jsme o tom....

http://www.openoffice.cz/navody/rozsireni-pro-writer-pagination
user avatar Mariah
Odpovědět
číslovanie strán
21. 05. 2009, 13:06:18
píšem si správu z praxe, potrebovala by som vedieť, ako sa číslujú strany, v normách to nemám presnejšie uvedené, ani na žiadnom príklade... prvý ide obsah, potom úvod ? úvodné strany a prvá strana sa nečísľujú. takže úvod označím stranou 1 alebo stranou 3 ?? a dalej mam dalšie strany, tie mám označovať: 3, 5, 7, 9, 11,.. ? alebo normálne 1 2 3 4 5 6 ?? dakujem za radu
user avatar redakce OpenOffice.cz
Odpovědět
Re:číslovanie strán
21. 05. 2009, 15:13:44
Zkuste tohle:

http://www.linuxexpres.cz/kancelar/jak-vytvorit-zaverecnou-pisemnou-praci

Na konci jsou odkazy na normy, třeba tam najdete konkrétní rady nebo ukázky.
user avatar Jakub
Odpovědět
Jak vložit číslo strany
22. 03. 2010, 21:42:15
Dobrý večer,

OpenOffice mi neumožňuje vložit do dokumentu číslo stránky, a namísto čísla mi tam vloží výraz "Číslostránky", který pak buď každou druhou, anebo rovnou každou stránku opakuje, což mě činí ještě zoufalejším. Dokázal by mi s tím někdo poradit? Děkuji mockrát.
user avatar redakce OpenOffice.cz
Odpovědět
Re:Jak vložit číslo strany
22. 03. 2010, 22:50:17
Zobrazit | Názvy polí
user avatar Adam
Odpovědět
Jak vložit číslo strany
19. 11. 2010, 13:59:34
Dobrý Den ,
Jak mám nastavit aby se mi nezobrazovalo číslo první strany ? a zbytek stran aby se ukazoval ;)
user avatar IrenaS
Odpovědět
Re:Jak vložit číslo strany
19. 11. 2010, 16:58:33
Nastavte styl první stránce - První strana, ta číslovaná nebude. Po ní bude následovat styl Výchozí, ta číslovaná bude.
Bylo by lepší, kdybyste se ptal ve fóru. Tady vaši otázku nikdo nedohledá :-(.
user avatar Lucie
Odpovědět
Jak vložit číslo strany
25. 04. 2011, 20:08:48
Dobrý den, můžete mi, prosím, někdo poradit, jak nastavit číslování až od čtvrté stránky, ale aby čtvrtá stránka byla číslo 1? Děkuji
user avatar j-pastierik
Odpovědět
Re:Jak vložit číslo strany
26. 04. 2011, 05:40:06
Nabudúce, prosím, položte otázku vo fóre, toto je skoro tri roky starý článok a málokto sleduje RSS diskusných príspevkov: http://www.openoffice.cz/navody/moznosti-cislovania-stran-v-textovom-dokumente
user avatar Ivana
Odpovědět
Jak vložit číslo strany
5. 12. 2012, 13:44:30
Dobrý deň.
Prosíím o radu, písem pracu a potrebujem zacat cislovanim strany od cisla 8.
Stale sa mi nastavuje od 1 atd.. da sa nastavit aby som mala prvu stranu s cislovanim 8?
user avatar IrenaS
Odpovědět
Re:Jak vložit číslo strany
5. 12. 2012, 16:10:54
Odpověď najdete o jeden příspěvek výše - od pana Pastierika - i s odkazem na článek, který vše podrobně vysvětluje.
user avatar ivana
Odpovědět
Jak vložit číslo strany
5. 12. 2012, 21:20:50
Velmi sa ospravedlnujem, ale nejde mi to :((
Uz sa s tym hrajem hodinu a nic :((
Bola by som ozaj velmi vdacna, keby som mala postup ked chcem pisat text a zacinala by stranou c. 8. prosiim o radu
user avatar Radek
Odpovědět
Jak vložit číslo strany
3. 03. 2014, 15:34:27
Mám stejný problém, nejde mi nastavit číslování v diplomce od strany 6, aby předchozí stránky byly započteny v celkovém počtu.Už jsem s tím strávil snad 3 hodiny a nic. může se proím někdo napsat jednoduchý postup?

Děkuji
user avatar zvedavec
Odpovědět
Re:Jak vložit číslo strany
3. 03. 2014, 18:52:26
Stahni LibreOffice portable, udelej co potrebujes (je tam na to primo nabidka) a vrat se do OO.
user avatar Míša
Odpovědět
Jak vložit číslo strany
28. 05. 2014, 19:20:57
Dobrý den. Mohli byste mi prosím poradit? Uprostřed dokumentu jsem změnila styl stranky na šířku, a další list už znovu na výšku. číslování stránek zůstalo správně, ale na té první straně na výšku zmizelo. Nejde mi tam přidat přes styly. Navíc samotné zápatí je hrozně posunuté nahoru. Styl mám stejný jako předchozí strany. Nevím proč to takhle blbne. Děkuji za každou radu.
user avatar Klára
Odpovědět
Jak vložit číslo strany
23. 05. 2015, 19:39:19
Pokaždé když vložím pole - číslo stránky. Tak mi to místo opravdového čísla (1,2,3..) vhodí slovy "čislo stránky"..co s tim?! nechci tam toto, ale čísla..?
user avatar strepon
Odpovědět
Re:Jak vložit číslo strany
23. 05. 2015, 20:38:23
Zobrazit – Názvy polí (viz dotaz o pár příspěvků výše).
user avatar Petr F.
Odpovědět
Jak vložit číslo strany
20. 09. 2017, 10:47:02
Zdravím, mám více stránek. Při psaní se mi číslo stránky mění ale při tisku se číslo stránky nezobrazí vůbec. Poradil by mi někdo jak tisknout s číslem stránky?? Děkuji
user avatar neutr
Odpovědět
Re:Jak vložit číslo strany
20. 09. 2017, 14:30:17
Tyto věci patří do fóra. Diskuse na tomto místě by se měla týkat pouze článku. Když se podíváte do dřívější diskuse která je výše je to tady už uvedeno.

Neuvádíte zda jde o Libre Office, nebo Apache Open Office, ani verze OS (operační systém), nebo také číslo verze AOO, LO. Takže zadání tímto způsobem je vágní. Je možné vyvodit jen asi 2 příčiny :

Je možné že máte starší systém s nějakou chybou, ale spíš máte ve vlastnostech speciálních polí tisk zakázán nebo nějakou podobnou volbu.
user avatar Klára
Odpovědět
Jak vložit číslo strany tak, aby 6 strana začínala číslem 6
20. 03. 2018, 14:24:30
Dobrý den, mám problém. Potřebuji vložit čísla stran tak,aby prvnách 5 nebylo čílováno a začalo se až od 6.strany číslem 6.
user avatar neutr
Odpovědět
Re:Jak vložit číslo strany tak, aby 6 strana začínala číslem 6
20. 03. 2018, 14:38:49
Kláro tohle je opět typický příspěvek do fóra. Přihlašte se jako uživatel a otevřete nové téma.

Jde to tak, že si uděláte vlastní formát stránky bez číslování a následně s číslováním - to nastavíte od té šestky. Celkem se toto objevilo vícekrát. Například v bakalářských a magisterských pracech. To se dá najít také v historii - vyhledat podle vhodného hesla.
user avatar Eicul
Odpovědět
Číslování některých stran
29. 04. 2023, 14:41:51
Dobrý den,
nikde jsem nenohla najít návod, jak číslovat jen některé strany dokumentu v Open Office Writeru. Potřebovala bych začít číslovat až samotný text za úvodem (což pro začátek není problém), jak ale nastavím, aby to číslovalo jen po závěr?

Děkuji
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:Číslování některých stran
2. 05. 2023, 07:47:55
Dobrý den, odkazuji na poradnu LibreOffice: https://ask.libreoffice.org/t/jak-nastavit-cislovani-stranek-od-urcite-stranky/30743
 
 
woo jaw demo hz