Komentáře LibreOffice má větší podporu arabského světa

user avatar Ferda
Odpovědět
LibreOffice má větší podporu arabského světa
30. 09. 2012, 18:39:32
Tuto informaci jsem skutečně nezbytně potřeboval. Bez ní bych se opravdu neobešel. Více takových!
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:LibreOffice má větší podporu arabského světa
1. 10. 2012, 00:19:10
Nebýt vašeho sdělení, velmi pravděpodobně bych nebyl s to dnes usnout, a proto bych nepochybně zítra natáhl bačkory. Takže děkuji!
user avatar IrenaS
Odpovědět
Re:Re:LibreOffice má větší podporu arabského světa
1. 10. 2012, 14:35:20
Myslím, že rozšiřování LibreOffice do dalších destinací na světě je vynikající zpráva. A je úplně jedno, jestli jde o arabský svět, čínský trh nebo jižní polokouli.
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:Re:Re:LibreOffice má větší podporu arabského světa
1. 10. 2012, 17:40:01
Přesně tak, souhlasím. Akorát to vykládejte těm, kteří na národy pohlížejí jako Hitler. Sice nejsem přívržencem multikulti, ale právě importem "našich" technologií a "našeho" způsobu života potenciálně nebezpečná místa zeměkoule "polidštíme". Fungovalo to tak i v ČSSR, pane Ferdo.
user avatar Daniel Sedláček
Odpovědět
LibreOffice má větší podporu arabského světa
1. 10. 2012, 19:16:02
Mám za to, že Ferda spíše než svůj světonázor, chtěl sdělit, že mu tento typ článků připadá zbytečný a nehodící se sem. Jen se neumí správně vyjadřovat. Nemusí jít nutně o rasového omezence a přirovnání k Hitlerovi je podle mě zcela nemístné a nepatří sem.
Dalo by se diskutovat i tom, zda export našeho způsobu života je skutečně takovým přínosem - teď nemyslím technologie. Ale tato debata sem také nepatří.


Mám za to, že k hlupcům patří prostá ignorance, neb hloupost lidská je neomezená a nelze jí oponovat.


;o)
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:LibreOffice má větší podporu arabského světa
2. 10. 2012, 01:42:57
OK, souhlasím, nicméně třebaže naši čtenáři jsou tím nejcennějším, co máme, vidím rudě, když někdo, kdo nehnul prstem, připomíná, že tu je něco jaksi "navíc". Něco, co on nepotřebuje. Určitě jsou cenné připomínky, že tu něco chybí, ale že je tu něco navíc, to se mi fakt otevírá kudla v kapse. Proč ta sobeckost? Co nezajímá mě, může zajímat někoho jiného. Tohle je kvalitní web o programech OpenOffice a LibreOffice, jestli se to někomu nelíbí, má přece možnost zavřít a jít pryč. Ale byl bych rád, kdybychom zaujali co nejvíc čtenářů :-)
 
 
woo jaw demo hz