Komentáře Nový openMagazin 4/2009 - to nejlepší z českých linuxových portálů

user avatar PetrV
Odpovědět
Nový openMagazin 4/2009 - to nejlepší z českých linuxových portálů
28. 05. 2009, 11:02:09
Děkuju moc za vydávání toho zpravodaje. Bohužel mi však v tuto chvíli nezbývá, než je dávat do šuplíku, protože se mi - nevím, proč - nepodařilo rozběhnout žádnou z nejnovějších linuxových distribucí :-((( škoda škoda, na těch starších jsem měl možnost ledasco zkusit a je to moc príma!
Poznámka na okraj, která sem nepatří: Co mi poněkud vadí na linuxu je jeho síla zabezpečení. Linux je tak bezpečný, až je to smrtelné...
 
 
woo jaw demo hz