Nový openMagazin 4/2009 - to nejlepší z českých linuxových portálů

openmagazin_ikona_mala.jpg Nejvýznamnější české portály věnující se svobodnému softwaru spojily síly a společně vydávají elektronický magazín se svými nejlepšími články. PDF soubor připravuje obecně prospěšná společnost Liberix a je určen všem zájemcům o svobodný software - proto jej kopírujte, posílejte, tiskněte a sdílejte přes výměnné sítě.  

32_openmagazin4.png

Stručný obsah

AbcLinuxu.cz

LinuxEXPRES.cz

Root.cz

OpenOffice.cz

Starší vydání

Stáhněte si starší vydání openMagazinu:

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar PetrV
Odpovědět
Nový openMagazin 4/2009 - to nejlepší z českých linuxových portálů
28. 05. 2009, 11:02:09
Děkuju moc za vydávání toho zpravodaje. Bohužel mi však v tuto chvíli nezbývá, než je dávat do šuplíku, protože se mi - nevím, proč - nepodařilo rozběhnout žádnou z nejnovějších linuxových distribucí :-((( škoda škoda, na těch starších jsem měl možnost ledasco zkusit a je to moc príma!
Poznámka na okraj, která sem nepatří: Co mi poněkud vadí na linuxu je jeho síla zabezpečení. Linux je tak bezpečný, až je to smrtelné...

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz