Komentáře Nový portál spuštěn

user avatar Ali
Odpovědět
ve firefoxu je řádek
13. 09. 2005, 21:25:04
ve firefoxu je řádek "poslední změna" v sekci galerie zobrazován mimo rám. díky
user avatar Ivan Vyoral
Odpovědět
favicon
13. 09. 2005, 21:27:41
Ta ikonka Drupalu v adresním řádku je naschvál?
user avatar rvojta
Odpovědět
klub.openoffice.cz
14. 09. 2005, 07:55:36
Možná by to chtělo zprovoznit i klub.openoffice.cz když ho lidé znají. Takto se jim stále píše, že se na portálu pracuje. Jinak pěkné.

--
Robert Vojta
http://blog.vojta.name/
user avatar GeBu
Odpovědět
Pokrok
14. 09. 2005, 07:56:05
Zdravím - nový portál se mi líbí. Je tam vidět pokrok.
user avatar skoladavid
Odpovědět
Tohle neni slouceni!
14. 09. 2005, 10:25:50
Kdyz jsem se 25.8.2005 zaregistroval na openoffice.cz, tak se tam uz psalo o slouceni obou webu. Pod pojmem slouceni si ale predstavuji neco jineho, nez k cemu doslo! Kde je diskuze ze "stareho" openoffice.cz? Jakto, ze me to neprihlasi - "Neznámé uživatelské jméno nebo heslo"? Doufam, ze to brzo napravite, protoze OpenOffice pouzivam a jsem s nim spokojen, ale to, co jste ted predvedli s tim webem, to lidi tak akorat odradi!
user avatar Christof
Odpovědět
Diskuse ze stareho
14. 09. 2005, 10:33:28
Diskuse ze stareho openoffice.cz tady samozrejme jsou, jen spadly do jinych kategorii.
Uzivatelske udaje jsme ponechali pouze z oo.o.cz (a myslim, ze jsme to psali).
user avatar braggart
Odpovědět
Download
14. 09. 2005, 11:50:52
Chtělo by to aktualizovat sekci download (stáhnout), jsou tam rok stare verze :(
user avatar braggart
Odpovědět
Omluva
14. 09. 2005, 11:58:21
tak pardon, zjistil jsem, ze verze 1.1.4 je opravdu asi posledni. V tom pripade nevim, kde se na CD casopisu Computer berou verze 1.9.x (ktere mi mimochodem nejdou nainstalovat... :(
user avatar Christof
Odpovědět
1.9 jsou vyvojove verze,
14. 09. 2005, 12:15:05
1.9 jsou vyvojove verze, odkaz je v pravem sloupci nebo v casti Stahnout
user avatar I.M.
Odpovědět
stable
14. 09. 2005, 14:21:14
Jen chci upozornit ze vysla dalsi stable verze 1.1.5
user avatar bragg
Odpovědět
hmm
15. 09. 2005, 15:13:46
to je sice pěkný, ale nejde mi nainstalovat, jako všechny ostatní verze. Nevím co moje Win XP proti OO mají...
user avatar bragg
Odpovědět
a jeste...
15. 09. 2005, 15:17:40
...by mě zajímalo, proč se nemůžu podepsat jako braggart? Hlásí mi to, že jsem použil jméno zaregistrovaného uživatele. To je asi v pořádku, dal jsem dotaz do diskuze, ale tady u článku není možnost se přihlásit, abych se mohl podepsat svým nickem. To se mám přihlásit v diskuzi, abych mohl napsat komentář ke článku?
user avatar fipa
Odpovědět
přihlášení
15. 09. 2005, 16:19:48
Musíte se přihlásit do portálu, je jedno jestli na úvodní stránce nebo v diskuzi, ale musíte být přihlášen pod svým nickem, pak ho systém doplní automaticky...

Hezký den!
user avatar Tom
Odpovědět
Desing
14. 09. 2005, 14:22:57
Nový desing je fajn, lepší než jsem čekal.
Chtělo by to ale přidat např. bordery příspěvků (ale i "bloků" v menu", špatně se v tom orientuje.
Tlačítko "vyhledat" má velký text (který se tam nevejde) a není ve stejné výšce jako pole.
Možná taky trochu přisytit barvy, ale to je jen návrh.
Good work!
user avatar Tom
Odpovědět
Obrázek
14. 09. 2005, 14:59:56
Mimochodem, do mého uživatelského účtu nejde nahrát obrázek !!!
user avatar Tom
Odpovědět
Favicon
14. 09. 2005, 15:01:54
A ještě změňte favicon na nějakou s logem OO. Teď je tam s logem Drupalu.
user avatar rvojta
Odpovědět
Novinky
14. 09. 2005, 16:21:49
Prosím, vraťte zpět červený nápis "*novinka" u nových komentářů. Teď je šedý stejně jako okolní text a není na první pohled vidět, které komentáře jsou nové a které nikoliv.

--
Robert Vojta
http://blog.vojta.name/
user avatar t3rb1
Odpovědět
design
14. 09. 2005, 16:47:21
mne sa design tohto portalu nepaci
user avatar GeBu
Odpovědět
Vlnka
15. 09. 2005, 10:08:33
Stránka se stažením makra vlnka není dostupná.
user avatar GeBu
Odpovědět
Ještě jedna věc
17. 09. 2005, 11:40:57
Potřeboval jsem určité funkce v OOo a dva lidé v konferenci se podělili o svoje makra a z toho plyne můj návrh.
Nemohla by na stránky přibýt sekce: Makra ke stažení, kam by je autoři s popisem mohli umístit? Popř. by tam mohl být návod pro nováčky jak takové makro do OOo přidat, dát si ikonu na lištu apod.
Mimochodem: myslím, že by se mělo trochu prodiskutovat levé menu. Nepřijde mi logické: třeba šablony bych zařadil do sekce Download apod.
user avatar absolution
Odpovědět
Nový portál
16. 09. 2005, 23:56:16
Předně gratuluji ke spuštění nového portálu! Je určitě dobře, že se oba existující portály sloučily, běžný uživatel alespoň nebude zmaten. Bohužel musím též vyjádřit svou lítost nad tím, že nový portál si nevzal za vzor spíš původní OpenOffice.cz, který se mi zdál profesionálnější a lepší jak v grafické úpravě, tak v použitém systému. Týmu nového portálu držím palce aby nadále poskytoval užitečné informace.
user avatar Christof
Odpovědět
Názor na grafickou úpravu
18. 09. 2005, 22:31:09
Názor na grafickou úpravu má asi každý různý. Ale k tomu systému: openoffice.cz používal Drupal 4.4, oo.o.cz Drupal 4.6
user avatar
Odpovědět
Systém
19. 09. 2005, 09:56:21
Tady nejde o verzi systému, ale spíše o systém rozdělení, apod.

--
Robert Vojta
http://blog.vojta.name/
user avatar Zbynek
Odpovědět
Logo OpenOffice.org
17. 09. 2005, 13:24:17
Obrazek s logem by mohl byt alespon z casti pruhledny - kdyz ma nekdo maly monitor (800x600) tak logo zasahuje do pozadi a nevypada to idealne. Podobnou vec jsem resil na svych strankach a zda se ze vysledek je trosku lepsi.
user avatar rvojta
Odpovědět
Hostuje IPEX, ftp.openoffice.cz, download
19. 09. 2005, 15:59:59
Došlo-li ke sloučení obou portálů, mohla být také zanechána FTP adresa ftp.openoffice.cz. Na stránce http://www.openoffice.cz/download je vše směrováno na ftp://ftp.linux.cz/pub/localization, místo na ftp://ftp.openoffice.cz/. Myslím si, že by to uživatelům také dost usnadnilo.

Každopádně je-li to takto, ikona "Hostuje IPEX" v pravé části je zbytečná, protože vše je odkazováno na ftp://ftp.linux.cz/, což je FI MUNI.

Na starém webu byly aliasy česky, tzn. stahnout místo download, ... Ani jeden z nich už nefunguje.

Ať tak či onak, domluvte se s Markem Červenkou na tom, jak to bude s ftp://ftp.openoffice.cz/ dál. Myslím si, že je škoda, aby to zaniklo.

--
Robert Vojta
http://blog.vojta.name/
 
 
woo jaw demo hz