Komentáře Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám

user avatar zvedavec
Odpovědět
Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
12. 09. 2011, 23:05:11
No teda na me uz je to dost strohe, nicmene pokud autor "pise clanky v HTML", chapu, ze mu to tak asi vyhovuje, i kdyz pro normalni smrtelniky to nejspis nebude :-).
user avatar Miroslav Hrončok
Odpovědět
Re:Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
20. 09. 2011, 01:34:48
Nikomu nevnucuji své přizpůsobení, pouze jsem se snažil ukázat cestu.
user avatar zvedavec
Odpovědět
Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
20. 09. 2011, 12:41:51
Jasan
user avatar cto
Odpovědět
Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
14. 10. 2011, 09:28:20
dakujem za clanok, konecne som sa dostal k tomu ze som si zmensil ikonky a trochu upratal menu v ooo/libre. v mandrive/mageii su dost velke :)
user avatar Nuni
Odpovědět
Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
27. 10. 2011, 22:59:27
Chybí mi kalendář - nebo jsem ho nenašel?
user avatar j-pastierik
Odpovědět
Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
28. 10. 2011, 11:18:01
Aký kalendár?
user avatar nikdo
Odpovědět
Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
6. 11. 2011, 11:13:03
Zdravím, mám dotaz, jak mám v libre office uložit vlastní styly tak aby když znova otevřu writer a dám F11, abych je tam měl zas. a nemusel vše nastavovat znova.
user avatar Sedláček Daniel
Odpovědět
Re:Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
6. 11. 2011, 13:23:58
Zkuste tento postup.

http://www.openoffice.cz/navody/zmena-standardneho-vzhladu-dokumentu-vychozi-sablona

Vytvoříte si dokument, kde definujete styly a nastavíte ho jako výchozí šablonu pro nové dokumenty.

Jinak jsou styly určeny jen pro jeden konkrétní dokument.

;o)
user avatar nikdo
Odpovědět
Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
20. 11. 2011, 15:40:09
bezva, děkuju funguje, no já mám ve zvyku si udělat dycky sadu stylů a ty pak dodržovat ve všech dokumentech.
user avatar Bohdan Prymus
Odpovědět
Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
20. 03. 2012, 23:19:42
Nedávno jsem si stáhl LibreOffice - dle mého názoru je lepší než Open. Mám Windows 7. Ovšem u Impress se potýkám s problémem... Dělám prezentaci - vkladám text, vypadá normálně, ovšem písmena textu během prezentace vypadají jinak, než ta, která jsem použil při tvorbě. Jde o základní typy - Aria, Times New Roman apod. - písmena vypadají štíhlejší, jako Narrow nebo Condensed. Nevím, co dělám špatně!
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
21. 03. 2012, 00:16:44
Dovolil bych si k článku (jinak určitě velmi užitečnému) přidat drobný komentář; ano, já použil každou ikonu ve Writeru, a ne jednou a rozhodně ne jen ty, které tam jsou, ale i spousty jiných, např. od pana Pastierika.

Writer s doplňky je poloprofesionální DTP program a jeho možnosti jsou úžasné. Určitě je to jeden z mých nejoblíbenějších a myslím, že i jeden z nejpoužívanějších. Ne všechno se dá dělat prostřednictvím notepadu.
user avatar Míla
Odpovědět
Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
23. 02. 2013, 17:28:31
Mě právě asi více vyhovuje OO než LO , nebo jde co se velikosti písmen nabídek v LO týče vše udělat tak výrazné a pěkně čitelné jak v OO ? Zkusil jsem si oba a přehlednější s výraznějšími ikonami se mi zdá OO.
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
23. 02. 2013, 19:55:15
Promiňte, vy vážně posuzujete programy podle velikosti nabídkového pruhu? OMG

Napadlo vás někdy prozkoumat okno Nástroje | Možnosti (Volby) | Zobrazení? Možná byste přišel na to, že velikost písma v nabídkách i vzhled ikon si můžete měnit...
user avatar Mofik
Odpovědět
Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
7. 03. 2013, 22:47:06
Dobrý den,

Mám dotaz. Mám krátce OO (3.4.1) a nedaří se mi "připnout" postranní panel "Styly a formátování" tak, aby byl ukotven mezi pravítkem a levým (pravým) okrajem. Nejprve jsem se domníval, že to nejde, avšak po přečtení Vašeho příspěvku jsem zjistil opak. Několikrát jsem tedy zkusil přesunout okno Styly a formátování, dle Vašeho výše uvedeného postupu a nezdařilo se mi to. Nainstaloval jsem si tedy LO a tam stejný problém. Nemám Linux, zkoušel jsem to na Vistách i W7 a neuspěl jsem.

Není pes zakopaný v něčem jiném? Nějakém záhadném nastavení?
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
8. 03. 2013, 01:01:37
V žádném záhadném nastavení to není... taky se mi v tomhle týdnu stalo, že jsem odpojil Stylistu a pak se mi ho nepodařilo zadokovat... nakonec jsem to vyřešil resetováním programu. Ale pamatuju se, jak mi kdysi pomáhalo poklepání do zóny pod titulkovým pruhem (dekorací) Stylisty nebo Navigátoru - při stisknutém Ctrl. V Tux mi to nefungovalo, jen ve Windows.
user avatar Mofik
Odpovědět
Re:Re:Přizpůsobte si OpenOffice.org/LibreOffice svým reálným potřebám
8. 03. 2013, 08:56:00
Dobrý den,

Děkuji pomohlo to.
 
 
woo jaw demo hz