Komentáře Pro norskou vládu není OOXML vhodný

user avatar smitlik
Odpovědět
Pro norskou vládu není OOXML vhodný
17. 02. 2010, 12:09:56
A co jako jsou ty požadavky - abysme byli věcní - to by snad mělo ve stručnosti být obsahem zprávičky !!?
user avatar IrenaS
Odpovědět
Re:Pro norskou vládu není OOXML vhodný
17. 02. 2010, 13:29:17
Vyhlášené standardy norskou vládou jsou třeba tu:
http://standard.difi.no/nyheter/2010/02/standarder-for-redigerbare-dokumentformater
Upozorňuji, že text je v norštině a nedaří se mi ho pro vás přeložit strýčkem googlem. Ale třeba umíte norsky - bez urážky, myslím to dobře.
 
 
woo jaw demo hz