Komentáře Šablona – Použití soukromého vozidla pro služební účely

user avatar Miroslav Gešvantner
Odpovědět
Šablona – Použití soukromého vozidla pro služební účely
6. 10. 2009, 13:40:01
Pekné, ešte keby to vedelo generovať jazdy. Rozmýšľam nad tým, lebo sa mi nechce stále vymýšľať kde som bol. Nahodiť kilometre a nech to samo rozpíše jazdy podľa priemernej spotreby :) :) :)
user avatar palu
Odpovědět
Šablona – Použití soukromého vozidla pro služební účely
17. 10. 2009, 22:51:18
souhlas s miroslavem
user avatar Radek
Odpovědět
Šablona – Použití soukromého vozidla pro služební účely
1. 11. 2009, 10:50:25
Tyto šablony jsou téměř přesně to co potřebuji, chybí zde jen kolonka pro používání vleku (a tím samozřejmě navýšení spotřeby vozidla a amortizace). Nebylo by možné toto ještě do šablon doplnit? Já si na to sám netroufám. Děkuji.
user avatar Dejmon
Odpovědět
Šablona – Použití soukromého vozidla pro služební účely
10. 11. 2009, 09:14:45
Vše je supr, mě tu chybí rozdělení na soukromé km a služební km. Bylo by dobré, kdyby to někdo doplnil Já si na to také netroufám. A nebyl by náhodou odkaz na ceny amortizace podle vyhlášky? Nemohu to nikde najít.
user avatar IrenaS
Odpovědět
Šablona – Použití soukromého vozidla pro služební účely
10. 11. 2009, 19:36:45
Pro Dejmon: trošku googlení a:
http://www.businessinfo.cz/cz/clanek/dane-ucetnictvi/nahrady-pouziti-vozidel-prum-cen-hmot-09/1000465/51341/
Je to ono?
user avatar Jaroslav Vyšín
Odpovědět
Re:Šablona – Použití soukromého vozidla pro služební účely
29. 03. 2010, 20:09:32
Dobrý den,
je nutné být majitelem auta se kterýn pojedu pro služební účely?
Majitelka je moje přítelkyně.
Jaroslav Vyšín
user avatar Zvedavec
Odpovědět
Re:Re:Šablona – Použití soukromého vozidla pro služební účely
29. 03. 2010, 22:08:27
Bez zaruky IMHO nemusite. Zena jezdi vyjimecne nekam sluzebne a jezdi autem psanym na me, pac mam havarijni pojistku a projde to papirove u nich ve skole (a to uz je co rict :-) ).
user avatar Josef Šeda
Odpovědět
Šablona – Použití soukromého vozidla pro služební účely
5. 02. 2019, 16:47:32
Dobrý den,
je nutné při použití soukromého vozidla pro služební účely mít se zaměstnavatelem uzavřenou nějakou smlouvu o zápůjčce vozidla? Nebo k odsouhlasení stačí cestovní příkaz, kde je uvedena možnost použití soukromého vozidla?

Ještě doplňující dotaz. Musí být při použití soukromého vozidla pro služební účely sjednané havarijní pojištění, nebo stačí povinné ručení?
user avatar neutr
Odpovědět
Re:Šablona – Použití soukromého vozidla pro služební účely
5. 02. 2019, 17:19:13
Pane Šeda zde není daňová poradna. Šablony uváděné v tomto příspěvku jsou 10 let staré. Ani pan Svatopluk Vit není zřejmě daňovým poradcem, nebo účetním. Nejspíš sem již nechodí jako autor, a pokud vůbec tak zřejmě jen jako anonymní uživatel.

Relevantní dotaz by zněl, zda je možné vytvořit aktualizaci formuláře podle platných předpisů - věřím, že uváděná verze již neplatí - ale to nevím jistě. Tady jde o šablony vytvořené v rámci aplikací AOO a LO.
 
 
woo jaw demo hz